БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


» » » З КИМ ХОЧЕ СУДИТИСЬ ПАНІ ЗУБКОВА АБО НОВА ВИСТАВА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ БІЛОКУРАКИНЩИНИ

Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

(для завантаження газети натисність на посилання і зачекайте 40-50 секунд)

19.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №1    26.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №2
02.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №3    09.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №4
16.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №5    23.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №6
30.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №7    07.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №8
14.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №9    21.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №10
28.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №11    04.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №12
11.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №13    18.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №14
25.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №15    01.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №16
08.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №17    15.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №18
22.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №19    29.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №20


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>

Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" >>


Інформація до новини
 • Переглядів: 2 606
 • Автор: AlizaMowle4
 • Дата: 5-01-2017, 05:48
5-01-2017, 05:48

З КИМ ХОЧЕ СУДИТИСЬ ПАНІ ЗУБКОВА АБО НОВА ВИСТАВА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ БІЛОКУРАКИНЩИНИ

Категорія: Публікації / Життя Білокуракинщини

В пабліку «Наше Білокуракине» нещодавно з’явився цікавий коментар. Наведу його в оригіналі:

«Зустрівся з друзями. Поговорили. І чомусь навіяло песимістичний настрій. Я нагадаю, що мова йде про славнозвісну місцеву зірку інтернету. Вона вже демонструє нам свій саркастичний оскал своїми привітаннями у формі погроз.  
Варто знову декому нагадати, що Білокуракине належить Україні і тут  діють українські закони. Але, на превеликий жаль, деякі місцеві  керівники зневажливо ставляться до законів України. З їх слів, вони живуть не за законом, а так, як того вимагає ситуація!!! Робочий час витрачається на обговорення дурниць.  Наприклад, дуже важливою темою є притягнення адміністраторів сайту «Білокуракинський портал» до суду. Абсурд!
Краще б вже нарешті звільнити керівника освіти, яка НЕЗАКОННО функціонує згідно із законом України "Про очищення влади”! Очищення влади є продуманою політикою керівництва нашої держави. Звісно, що керівництво району згодне …. а на ділі робить все навпаки!  
З іншого боку, такого роду позив міг би  бути цікавою відео-виставою. Людина, яка незаконно займає керівну посаду, подає до українського суду за те, що від неї вимагають дотримання українського законодавства.  
На що, чи на кого вона сподівається?»

***
Ось такий коментар. Не важко здогадатись, що мова йде про місцеву зірку Інтернету – завідуючу районним відділом освіти Зубкову Любов Іванівну, яка прославилась завдяки публікаціям на сайті «Білокуракинський портал». Пройшла чутка по селищу, що Любов Іванівна, після прочитання на сайті статей та віршиків на свою честь, дуже сильно образилась чи то на адміністратора, чи то на автора даних опусів, та вирішила подати в суд. Незрозуміло тільки – на кого і за що саме. Бо, враховуючи те, що вона навряд чи розуміється на Інтернет-технологіях і взагалі не знає, як працює будь-який сайт та як на нього додаються матеріали, то і з ким судитися вона хоче – не зрозуміло. Ходять чутки (цікаво, хто їх вигадує та розповсюджує?), що адміністраторів у сайту «Білокуракинський портал» декілька, навіть, кажуть, що цілих три. А, судячи по тому, хто підписується під матеріалами, які туди додаються – то авторів ще більше. От і виникає логічне запитання – на кого подавати в суд? Бо вирахувати ні адміністраторів, ні, тим більше, авторів матеріалів, практично неможливо. Але ж пояснити це самій Любов Іванівні також навряд чи представляється можливим.
Звісно, будь-яка критика, тим більше, коли говориться правда про те, що робиться в районній освіті, - не подобається начальнику відділу освіти. Засидівшись у своєму кріслі та підлаштовуючись під будь-яку владу, Любов Іванівна планує, здається, досидіти в ньому аж до самої пенсії, а можливо, й довше (не дай Бог!). Хоча більшість районних освітян вже не знають, як її здихатись і що з нею робити. Людина, яка фактично ніколи не працювала вчителем і про проблеми дітей та вчителів знає лише із того, що їй розповідають інші, вже кільканадцять років керує районною освітою, розпоряджається бюджетними коштами, фактично на власний розсуд приймає на роботу та звільняє директорів та вчителів усіх шкіл району.
Варто згадати про той самий ремонт Білокуракинського будинку творчості. Ще за пана голови РДА Діденка О.І. і фактичному пануванні в районі Партії регіонів робилось перекриття даху Будинку творчості. Тоді списали кілька десятків тисяч гривень на цей ремонт, але дах як був дірявим, так і залишився. Більш того, він був зроблений з порушенням всіх будівельних норм – коли перекриття робилось аби як, для вигляду, і, звичайно, не могло слугувати довго. Можна припустити, що Акт прийому-передачі виконаних робіт підписувала саме пані Зубкова, подейкують, що не без наполегливого прохання пана голови РДА Діденка. Списали чималі гроші, більшу частину, звісно, вкрали, домалювавши необхідні нулики в документах.
Вже при новій владі (хоча яка вона в біса нова??!), коли РДА очолив пан Іванюченко, почали ремонти в Будинку творчості, в школі №1. Бо, по-перше, з’явився надлишок грошей в місцевому бюджеті, по-друге, фінансування почалось завдяки допомозі різних благодійних фондів, які останнім часом просто хлинули в східні регіони України. І, здавалось би, ось тут є неймовірні можливості «під шумок» вкрасти кошти, і щось «зайве» списати чи витратити на якісь ремонти, заходи чи подарунки. Але на сайті «Білокуракинський портал» постійно з’являються замітки то про пані Зубкову, то про керівництво районної лікарні, то про самого керівника райдержадміністрації Іванюченка… Бо саме в цих закладах найчастіше крадуть, дурять, беруть хабарі… А враховуючи те, що сайт «Білокуракинський портал» постійно відвідується представниками прокуратури та СБУ, то в районних керівників з’явилась боязкість вже в наглу красти та щось-кудись списувати…
А пані Зубковій можна лише поспівчувати. Якщо вона дійсно захоче подати на когось до суду – то нехай подасть в першу чергу на саму себе. Бо саме її є за що судити. А судитися із якимись вигаданими адміністраторами сайту «Білокуракинський портал» – це просто неймовірна дурість!! Тим більше, що прецедент такий вже колись був і результат всім відомий… Хоча… Нехай спробує! Буде ще одна вистава на втіху жителям Білокуракинщини!..

Глас Народу

Мітки до статті: Зубкова, Любов, Іванівна, начальник, відділу, освіти, стаття, Білокуракине, портал, білокуракинський

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
<
лолка

11 января 2017 20:40

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
а чем вас Зубкова не устраивает? она начальник от бога и кадрами своми не разбрасывается,умеет с людьми разговаривать!очень положительная и умная женщина,знает свое дело!а если вы ее оскверняете насчет взяток,то вам надо в другую организацию обратиться,адресом напротив!
и нехер к ней цепляться через инет,прятаться как червяк в яблоке!
<
Anjela

12 января 2017 11:25

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
Лолка, полностью с тобой согласна, думаю ты имеешь в виду сообес..Даже придумала взятки брать за оздоровление детей ,не говоря уже о субсидиях и переселенцах!
<
я-знаю

12 января 2017 19:20

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
"Лолка", прямо здесь тебе память освежить, КТО и ЗА ЧТО подарил ей эту должность?
Я спрашиваю ещё раз: Напомнить тебе и другим за какие "заслуги" Диденко человеку из Сообеза подарил должность Заведующей Районо?
То вы уже подах***ли совсем.
И чего вдруг тебя попросили набрехать хорошую характеристику?
Новую должность Любке хочется, но уже не держслужба?
Так там место уже занято wink
А с такой характеристикой как у неё - только в тюрьму wink
Вот там, знаю точно, тех кто ворует у детей - любят и ждут.

Кстати, можете подать в суд на местную полицию. Это они написали в местной газете о воровстве руководства районо путём завышения цен на ремонтах. Но там тоже вас ждёт - отсос петрович. Рот раззинете - делу дадут ход.

Заглатывай Лолка wink

Распоясались и некому поставить на место. Вот и пишут "лолки" комментарии по заказу сверху. Стыдно, что такой "умный преумный руководитель" использует сотрудников как прокладку. Фу. Противно.
Ушла бы с честью, по-собственному.
<
лолка

12 января 2017 23:09

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
не суди по себе!да не судим будешь!а мнение у каждого свое,ты бредню пишешь и людям дай написать !и рот не закроешь всем!а заглотнешься сам в соей грязи!уже и не поставишь ты никого на место,сам свое место знай!а коли хочешь умным быть так выйди и скажи,кто тебе противен!а нехер весь поселок с толку сбивать!я лично не знакома с Зубковой!нуц нутром чую что хороший она человек!раз ненависти столько вызвала у тебя!чмо!

а кто такой (я-знаю)?он или она вообще в своем уме??какой бред сука несет! да за такое ,что он пишет башку нужно с плеч снять!
<
валера

12 января 2017 23:18

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
Зубкова никогда заведущей сообеса не была!А жаль.Может быть порядка намного больше бы было!Не то что зараз кодло змей
<
коля николай

12 января 2017 23:59

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
да.дожились.такого написали что на голову не наденеш...обоснуйте за зубкову..?поподробней...у меня насчет этого другое есть что сказать!!!
<
коля николай

13 января 2017 00:14

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
я-знаю- у тебя все нормально с головой?ты ждешь что б любку скинули с должности???да и не мечтай!!а ты будешь керовать тогда освитой??ха-ха..безмозглый придурок!!!а може хочешь "головой"белокуракино быть???ну ты и шутник!!и комсомол и былое вспомнил...это ж надо сколько зависти подлости!!видать хорошо зубкова тебе в свое время по шапке давала!!а еще можно узнать??как тебе другие началтники в белокурак.все ли такие херовые???или только одна дорогу перешла??

Я-знаю!!нехера ты хорошего незнаешь!!и хвать строчить каляки маляки!!лутше за себя черкни пару слов..чесный ты наш(первый хапуга)сразу видно жаба давит...а зубкова молочага.видно було бильше тебе в свое время потянула!!?
<
Мира

14 января 2017 12:37

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
Я знаю!Ничего ты не знаешь!Диденко умел подбирать кадры!И тебе говорят. что не тех ты по зубах носишь!Диденко не зря Бойчиху в сообес не хотел ставить,хотя она с трусов выпригивала. в Регионы заганяла путем уволнения и лишение премий!Сколько опытных кадров ушло с тяжестью на душе!Гончаров дорожил каждым работником. так же как и Зубкова!
<
Арсен

26 января 2017 12:39

 • Подобається
 • 0
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
По закону, за каждый пост на сайте, отвечать должен администратор домена, владелец сайта или лицо обслуживающее сайт. Администратор обязан отвечать за публикацию статей на сайте и публиковать только проверенную информацию, а не сплетни. Если есть факт правонарушения, то обращаться в суд. Так как мы живём или хотим жить в правовом государстве, то и виновен человек или нет должен решать суд, а не безмозглый упырь, который только кукарекать умеет. Друг, я не мед-эксперт, но моё оценочное суждение, что на лицо шизофрения, ты болен. Что касается Зубковой, то если её вина только в том, что она была в комсомеле, то начать надо с Петра Олексеевича, он тоже там был)

Вам сподобалась стаття?

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.

Архів новин

Июнь 2019 (2)
Май 2019 (27)
Апрель 2019 (32)
Март 2019 (27)
Февраль 2019 (31)
Январь 2019 (22)
^