БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


» » » Білокуракинська громада відзначила 8 та 9 травня

Білокуракинський анекдот

Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

(для завантаження газети натисність на посилання і зачекайте 40-50 секунд)

19.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №1    26.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №2
02.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №3    09.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №4
16.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №5    23.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №6
30.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №7    07.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №8
14.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №9    21.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №10
28.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №11    04.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №12
11.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №13    18.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №14
25.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №15    01.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №16
08.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №17    15.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №18
22.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №19    29.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №20


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>

Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" >>


Інформація до новини
  • Переглядів: 215
  • Автор: bkportal
  • Дата: 19-05-2018, 08:50
19-05-2018, 08:50

Білокуракинська громада відзначила 8 та 9 травня

Категорія: Публікації / Життя Білокуракинщини

Пройшла війна стежками долі
Там, де тепер цвітуть сади.
Де хліб росте на мирнім полі,
Війна залишила сліди...

Дем'янівка
8 травня - День пам’яті та примирення. Вшанувати пам’ять померлих прийшли жителі сіл Дем’янівка та Шовкунівка. За¬палили поминальні свічки та пройшли вулицею до пам'ятника. Староста С.О.Панченко та ди¬ректор Демянівської школи В.А.Шипілов розповіли про героїв краю. Вшанували помер¬лих хвилиною мовчання.
А з самого ранку наступного дня в Дем'янівці відчувалося свято Перемоги. Музика лунала у кожному куточку сіл, прекрас¬ний настрій не покидав упродовж дня. Відзначення річниці Пере¬моги у Другій світовій війні біля пам’ятника загиблим односель¬цям розпочали мітингом, який відкрив староста сіл Дем'янівка та Шовкунівка С.О.Панченко, а учні Дем’янівської ЗОШ про¬довжили своїм виступом. Всі присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання. Свято продовжили у Дем’янівському СБК святковим концертом. У концертній програмі взяли участь: фольклорний колектив «Струмочок», танцювальний колектив «Дем'яночка», вихованці дитячого садочка, учні школи, дует та солісти. Ведучими кон¬церту були завідуюча бібліотеки-філії №6 А.О.Мирошниченко та Л.М.Гринько. Після закінчення концерту всі мали змогу пола¬сувати смачною кашею. Увечері відбулася святкова дискотека. За допомогу у проведенні свята хотілося б подякувати базовому підприємству СТОВ «Зоря» в особі директора М.Г.Ведмеденка, приватним підприємцям: В.Г.Гринько, Т.І.Бабак, В.І.Заєць, Д.А.Федоренко та Білокуракинській селищній раді.

Курячівка
8 травня колона різних поколінь пройшла свічковою ходою до пам’ятника воїнам- односельцям у знак пам’яті тим, хто в роки Другої світової війни приніс нам Перемогу. Ведучі заходу - учні Курячівської ЗОШ запросили всіх учасників ходи поставити свічки до підніжжя пам'ятника.
Минають роки, відлітають у Вічність. Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті нашою народу. Це 9 травня 1945 року - дата, яка проголосила визволення нашої рідної землі у Другій світовій війні. Біля пам’ятника воїнам-односельцям зібралося багато людей на мітинг, присвячений річниці Перемоги. Мітинг відкрила староста села Курячівка, Хоменкове Перше О.П.Кучерява. Прозвучав Гімн України. З найщирішими привітаннями звернулися вчитель Курячівської ЗОШ Н.Г.Волошина, депутат районної ради Н.О.Козачок. Вша¬нували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання. Потім відбулася поми¬нальна панахида. Всіх присутніх частували польовою кашею.

Олексіївна
9 травня в День Великої Перемоги Олексіївська грома¬да провела урочистості біля пам'ятника загиблим воїнам-односельцям. Урочистий мітинг пам'яті підготувала Олексіївська ЗОШ. Право розпочати мітинг було надане старості села Н.І.Хлапоніній, яка розповіла про героїчні подвиги наших дідів та прадідів-героїв. Діти читали напам'ять проникливі та чуттєві вірші, співали пісні на патріотичну тематику. Вела мітинг В.І.Кудлай, яка наголо¬шувала на історичних фактах та цифрах села в дні війни, тор¬кнулася воєнної тематики сьо¬годення, подякувала за героїчну молодість та привітала зі святом єдиного в селі ветерана війни, мужню жінку М.Ф.Грицай. Після мітингу в Олексіївському СБК на всіх чекав великий святковий концерт. Ведучими концерту були Д.Кравцова та М.Олешко. Привітальними словами роз¬почала концерт староста села. Відкрили святкову програму учні початкових класів місцевої школи. Добре читала вірш О.П.Марченко. Проникливі пісні у виконанні Д.Кравцової, К.Бунчужної, І.Ведмеденко дуже сподобалися всім присутнім в залі. Порадували піснями та танцями вихованці дошкільного закладу «Соняшник». Після за¬вершення концерту директор Будинку культури Н.Курдюкова запросила всіх посмакувати польовою кашею, яку звари¬ли О.Силкіна, О.Кравцова, М.Волошин, О.Скороход та М.Бабак.

Нещеретове
9 травня в селі Нещеретове відбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги. В заході взяли участь учні Нещеретівської ЗОШ Тетяна Журба, Маргарита Діденко, Руслана Мушніна. Також взяли участь і наймолодші жителі села – вихованці ДНЗ «Зірочка», жіночий ансамбль «Акація» та Сергій Крамарєв. Мітинг відкрив староста с. Нещеретове А.М.Оселелько. До вітального слова була запрошена ди¬ректор Нещеретівської ЗОШ Т.І.Чумак, яка привітала всіх зі святом і побажала міцного здоров’я. Ведучою мітингу була соціальний педагог ДНЗ «Зірочка» Л.О.Діденко.

Паньківка
8 травня в День пам'яті та при¬мирення в селі Паньківка була проведена Свічкова хода. У ній брали участь учні Паньківської ЗОШ та активні жителі села. Панахиду за загиблими воїнами відслужив настоятель храму Серафима Саровського ієрей Валерій.
Коли садки вкриваються білим цвітом, квітнуть каштани, а в повітрі пролітає аромат за¬пашного бузку та лине дзвінкий спів солов’їв вся Україна святкує День Перемоги. Біля пам'ятника воїнам-односельцям в с.Паньківка зібралося ба¬гато жителів, щоб віддати шану односельцям, які захи¬щали рідний край. Зі словами привітання ведучі Н.Бондаренко та А.Заїка відкрили святковий мітинг. Родинного тепла, дов¬гих років життя, мирного неба, ясного сонця та віри в славне майбуття побажала староста села Н.М.Крамарєва. Місцеві аматори сцени: жіночий колек¬тив «Водограй», танцювальний колектив «Тандем», колектив «Дівчата», А.Жидких, А.Вітер, К.Івченко, Д.Гороховацька, учні Паньківської ЗОШ взяли активну участь у постановці святкового концерту. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв, поклали вінок та квіти до обеліску.

Попівка
9 травня в Попівському сільському клубі відбувся святковий концерт під наз¬вою «Хто в серці буде жити вічно». Участь в концертній програмі брали: Є.І.Завацька, О.М.Волошина, В.І.Мінчук, С.І.Опришко, С.М.Давидова, А.М.Кривуля та діти М.Іванкова, Л.Іванкова, Л.Фоменко, К.Стешенко. Привітали жителів з Днем Перемоги староста Ю.А.Гуртова, директор ПрАТ «Білокуракинський» та депутат с. Попівка А.М.Кривуля.

Цілуйкове
8 травня в селі Цілуйкове відбулася Свічкова хода. Зібралося багато людей, які пронесли свічки до пам'ятного меморіалу загиблим воїнам, який знаходиться в центральному парку. Було сказано багато душевних та добрих слів веду¬чими цього вечора. Також був присутній отець Валерій, який здійснив панахиду за загиблими солдатами.
Свято Великої Перемоги 9 травня - одне із найголовніших свят нашої країни. Напевно в кожному місті, в кожному селі зібралися ті, хто при¬йшов покласти квіти, згадати героїв хвилиною мовчання і вкотре сказати їм дякуємо. Так і в селі Цілуйкове цього дня відбувся мітинг за загиблими воїнами нашої країни. Був про¬ведений невеличкий концерт та виставка, де було зібрано матеріали з нагородами великих героїв краю. Організувала та зібрала інформацію завідуюча Цілуйківським сільським клубом В.О.Д’яченко. Односельчани принесли вінки та багато квітів, які поклали до пам’ятного меморіалу загиблим воїнам та до братської могили на централь¬ному кладовищі. Староста села Цілуйкове О.В.Застава висловив свою подяку однополчанам, які захищали нашу країну, побажав усім односельцям чистого неба, світлого миру та добра. Після проведення мітингу жителів села та гостей було запрошено на «солдатську» кашу. Хочеться подякувати Білокуракинській селищній раді, ТОВ АФ «Зоря¬не», завідуючій Цілуйківським сільським клубом та його працю¬ючим за допомогу у підготовці та проведенні цих значних подій у нашому житті.

Лизине
Квіти, спогади та молитви: нести з вдячністю в серцях пам'ять про загиблих закликали лизянів під час заходу до річниці Перемоги над ворогами, який зібрав багато жителів. Вша¬нування пам'яті жертв Другої Світової війни та покладання квітів відбулося 9 травня біля пам’ятника визволителям у Лизиному. Не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, загинув у боях заради щастя та мирного життя інших. Свої найщиріші вітання присутнім висловили: старос¬та села Лизине І.В.Коваленко та директор СТОВ «Прогрес» С.В.Стешенко. На сьогоднішній день у селі проживають два учасника Другої Світової війни, ті, хто в воєнний час зустрічав свою юність, дивлячись в очі смерті: Параска Максимівна Кобзар, Алевтина Миколаївна Демидо¬ва та вдова Олена Юхимівна Кібал. Війна нагадує про себе тисячами обелісків та братських могил. Вони - святиня нашої пам’яті. Вшановуючи загиблих на фронтах Другої Світової війни, керівництво села, ветерани та пересічні лизяни поклали квіти до пам'ятника. «Вони у битві чес¬но полягли, вони загинули, але перемогли, бо віддали життя для перемоги», - поетичними рядка¬ми учасників дійства закликали вшанувати хвилиною мовчання усіх жертв війни.

Луб’янка
8 та 9 травня в Луб’янці відбулися Свічкова хода та урочистості, присвячені річниці перемоги у Другій світовій війні з покладанням квітів до пам’ятного знаку. «73 роки відділяє нас від весни 1945 року. 9 травня назавжди закарбувало¬ся в історії нашого народу як день національного тріумфу, перемоги величі братерства. На передовій та трудовому фронті всі українці наближали омріяну перемо¬гу», - наголосив староста села Р.С.Курочка. - «День Перемоги - свято із сльозами на очах, бо за¬надто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втра¬чених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран. Немає на українській землі, у нашому селі родини, у літописі якої не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить нам і сьогодні». Тож у цей світлий травневий день згадали та вшанували усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні.

Олександропіль
Ми не забудемо ніколи Другу світову війну - наймасштабнішу війну в історії людства, яка забрала багато мільйонів людських життів. Багато наших співвітчизників поклали своє життя заради перемоги. Наш народ вів справедливу війну, в ім’я свободи й незалежності своєї Батьківщини, в ім’я визво¬лення Європи та й усього світу від поневолення. Велика ціна війни, виражена в жертвах, втратах і руйнуваннях, мільйонах обірваних війною життів, і народ переміг в цій страшній війні, яка залишила свій слід в кожній сім'ї, в кожному домі. Наш обов’язок - зберегти пам’ять про подвиг дідів та прадідів... З нагоди святкування річниці Перемоги в Олександропільському СБК відбувся святковий концерт «Встеляйте квітами дороги - сьогодні свято Перемоги». Кон¬цертну програму підготувала та провела бібліотекар Олександропільської бібліотеки-філії №2 Світлана Кіндратенко. Святковий концерт розпочався з привітань вихованців дитячого садочку «Малятко». Прозву¬чати пісні у виконанні творчих колективів «Калинонька», «Перлина» Олександропільської ЗОШ та пісні у виконанні Яни Заїки та Віталіни Олійник. Зачарували глядачів своїм «Фронтовим вальсом» Олег Коюда, Ангеліна Заїка, Олексій Білей та Вероніка Догадайло. Зворушливою була танцювальна композиція «Діти війни». Оригінальним виявився танок «Маки червоні». Ве¬ликий уклін вам, ветерани- визволителі, за мир. Ціною свого життя ви врятували людство Землі від загрози поневолення. Бажаємо всім, хто своєю кров’ю, ратним подвигом або невтомною працею в тилу сприяв Перемозі над ворогом, здоров'я, щастя та довгих років життя.

Бунчуківка
На території сіл Бунчуківка та Грицаївка було відзначено День пам’яті та примирення. День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 травня за участю жителів сіл було прове¬дено свічкову ходу до пам'ятника загиблих воїнів-односельців. Активну участь взяли працівники селищної ради, Бунчуківського СБК, також було залучено дітей до проведення даного заходу. За традицією святкування Дня Перемоги почалося зі святкової ходи до пам’ятника загиблим воїнам-односельцям, де прове¬дено урочистий мітинг за участю працівників Бунчуківського СБК та дітей сіл. Свої слова привітання висловила староста сіл Л.М.Коробка, яка привітала усіх зі святом, закликала пам'ятати загиблих земляків та побажала учасникам війни та всім жителям сіл здоров'я, миру і злагоди. Учасниками мітингу покладено квіти до пам'ятника. Після уро¬чистих заходів у Бунчуківському СБК відбувся святковий концерт за участю місцевих аматорів сцени та дітей. Непосильну до¬помогу в проведенні свята на¬дали: Білокуракинська селищна рада, СТОВ «Україна» (директор М.Г.Лавренко), СФГ «Агродар» (директор О.І.Забайрачний), а також завдяки їм відбулося частування святковою кашею жителів сіл.
Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.

Архів новин

Февраль 2019 (21)
Январь 2019 (22)
Декабрь 2018 (47)
Ноябрь 2018 (68)
Октябрь 2018 (45)
Сентябрь 2018 (23)
^