Головна > Статті > ЧИ ЗАКРИЮТЬ «ЖИТТЯ БІЛОКУРАКИНЩИНИ» або ЧОМУ ЗРОСТАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ БІЛОКУРАКИНСЬКОГО ПОРТАЛУ?

ЧИ ЗАКРИЮТЬ «ЖИТТЯ БІЛОКУРАКИНЩИНИ» або ЧОМУ ЗРОСТАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ БІЛОКУРАКИНСЬКОГО ПОРТАЛУ?


16-06-2018, 22:04. Размістив: bkportal
В селищі Білокуракине ходять чутки, що району газету "Життя Білокуракинщини" збираються закрити і Білокуракинський район скоро залишиться без власної щотижневої газети. Після того, як газета стала приватною і пряме фінансування з районного бюджету припинилось, видавати газету стало не вигідно, навіть збитково. Тим більше, що тираж постійно падає і все менше людей її виписують. Особливо явно це стало проявлятись після появи в мережі електронної версії газети "Білокуракинський портал", в якій інформація подається в більш зручному та розгорнутому вигляді. А паперовий варіант газети "Життя Білокуракинщини" стає все менш популярним. Та і читати там особливо нічого, бо все одно та ж сама інформація є в Інтернеті - більш зручна і оперативна. Причому ця інформація про життя Білокуракинщини розповсюджується як на офіційних сайтах, так і в різних білокуракинських спільнотах соціальних мереж - на Фейсбук, Однокласниках та ВКонтакте. І молоді працівниці редакції «ЖБ», як видно, майже не пишуть своїх власних текстів, бо ніхто з них не є професійними журналістами і не вміє цього робити. Вони їх просто беруть із Інтернету або публікують готові матеріали, які їм надають з різних організацій чи державних установ. Іноді такі матеріали публікуються в газеті із запізненням в кілька тижнів і, відповідно, втрачають свою актуальність. А, значить, стають не цікавими для читачів. Судячи по останнім номерам газети «ЖБ» складається враження, що в редакції взагалі не вистачає матеріалів і вони не знають, що публікувати. Добре, хоч Інтернет допомагає…
Тому виникає логічне запитання: чи є сенс взагалі в існуванні газети "Життя Білокуракинщини", якщо її вже майже ніхто не читає і вона стає збитковою? Якби не реклама та оголошення, які так «щедро» публікуються на сторінках районної газети, та оплата інформаційних послуг в освітленні діяльності місцевих органів влади, то прибутку від видання газети в редакції взагалі б не було. Але в Інтернеті існує кілька різних білокуракинських спільнот в соц.мережах, де можна абсолютно безкоштовно публікувати свою рекламу та оголошення. Це і сама спільнота "Білокуракинський портал" в соц.мережах Facebook, Одноклассники, VK, і паблік "Наше Білокуракине" VK, і деякі інші спільноти. Також можливе додавання реклами та оголошень в саму електронну версію газети "Білокуракинський портал". Для цього необхідно лише прислати своє оголошення на email: bilokurakyne@gmail.com , або прислати в повідомлення адміністрації спільнот в соц.мережах, або самостійно додати в спільноти з повними реквізитами автора такого оголошення. За рекламу та оголошення відповідальність несе той, хто їх додає, і адміністрація "Білокуракинського порталу" за неї не відповідає. На даний момент все абсолютно БЕЗКОШТОВНО!!! Хоча в подальшому можлива і проплачена реклама та оголошення! Тому поспішайте додати своє оголошення чи рекламу на "Білокуракинський портал" БЕЗКОШТОВНО, який на сьогоднішній день є найбільш популярною і відвідуваною спільнотою Білокуракинщини! Загальна щоденна кількість відвідувань спільноти "Білокуракинський портал" в різних соц.мережах (якщо вірити статистиці) складає в межах 1300-1500. А це для Білокуракине не так вже й мало. Такої щоденної кількості відвідувань не має жодна білокуракинська спільнота чи сайт! Фактично це кількість майже всіх абонентів, які користуються Інтернет  в селищі Білокуракине! А це означає, що абсолютна більшість білокуракинців, які користуються Інтернетом, хоча б раз на тиждень заходять на сайт Білокуракинський портал або його спільноти в соц.мережах.
Також кожен випуск електронної версії газети "Білокуракинський портал" завантажують або переглядають онлайн 150-200 людей, і ця кількість з виходом кожного нового випуску газети постійно зростає. Ваші новини, реклама та оголошення при публікації їх в газеті "Білокуракинський портал" залишаються в ній назавжди, і навіть після якогось проміжку часу ви завжди можете скачати цю газету і прочитати те, що вас цікавить. І таке завантаження газети та перегляд її онлайн також є БЕЗКОШТОВНИМ! При бажанні електронну газету  "Білокуракинський портал" можна роздрукувати як у форматі А3 (стандартний розмір газети) так і у форматі А4 (розмір альбомного листка). Звісно, при роздрукуванні у форматі А4 розмір буде вдвічі зменшений, але залишатиметься читабельним при якісному друку на принтері. При цьому друкувати можна як в чорно-білому варіанті, так і в кольорі.
Якщо ви хочете залишитись в історії рідного селища Білокуракине, якщо ви хочете, щоб про вас читали і знали навіть після багатьох років, то присилайте свої новини, статті, оповідання, вірші, анекдоти, інші різні публікації (бажано разом з фотографіями чи іншими ілюстраціями) адміністрації "Білокуракинського порталу" і після перевірки та редагування ваші матеріали обов'язково будуть додані в електронну версію газети "Білокуракинський портал"!
Електронна версія газети «Білокуракинський портал» з кожним новим випуском стає все більш популярною. В ній є не тільки найсвіжіші новини Білокуракинського району, але і авторські матеріали критичного змісту, аналітичні, пізнавальні, розважальні. Також можливе додавання різноманітних творчих робіт – статей, оповідань, віршів. Але головна відмінність газети «Білокуракинський портал» від газети «Життя Білокуракинщини» (або «ЖБ») - це правдивість матеріалів. «Правда переможе!» - ось основний постулат «Білокуракинського порталу». Саме тому «Білокуракинський портал» є найбільш відвідуваним інформаційним ресурсом серед білокуракинців і його популярність з кожним днем тільки зростає. Газета «Білокуракинський портал» на даний момент є безкоштовним і абсолютно незалежним виданням, яке ніким не фінансується і саме тому на ньому можна публікуватись будь-кому, без вказівок якихось начальників, представників влади чи бізнесу.
Відвідуйте сайт «Білокуракинський портал», приєднуйтесь до спільнот в соц.мережах, завантажуйте та читайте онлайн електронну версію газети «Білокуракинський портал» - і будьте в курсі всіх новин і подій селища Білокуракине та Білокуракинського району! Залишайтесь з нами і хай вам щастить!

Адміністрація «Білокуракинського порталу»

Повернутись назад