БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


» » » ЧИ ЗАКРИЮТЬ «ЖИТТЯ БІЛОКУРАКИНЩИНИ» або ЧОМУ ЗРОСТАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ БІЛОКУРАКИНСЬКОГО ПОРТАЛУ?

Білокуракинський анекдот

Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

(для завантаження газети натисність на посилання і зачекайте 40-50 секунд)

19.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №1    26.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №2
02.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №3    09.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №4
16.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №5    23.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №6
30.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №7    07.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №8
14.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №9    21.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №10
28.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №11    04.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №12
11.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №13    18.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №14
25.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №15    01.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №16
08.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №17    15.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №18
22.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №19    29.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №20


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>

Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" >>


Інформація до новини
  • Переглядів: 252
  • Автор: bkportal
  • Дата: 16-06-2018, 22:04
16-06-2018, 22:04

ЧИ ЗАКРИЮТЬ «ЖИТТЯ БІЛОКУРАКИНЩИНИ» або ЧОМУ ЗРОСТАЄ ПОПУЛЯРНІСТЬ БІЛОКУРАКИНСЬКОГО ПОРТАЛУ?

Категорія: Публікації / Статті

В селищі Білокуракине ходять чутки, що району газету "Життя Білокуракинщини" збираються закрити і Білокуракинський район скоро залишиться без власної щотижневої газети. Після того, як газета стала приватною і пряме фінансування з районного бюджету припинилось, видавати газету стало не вигідно, навіть збитково. Тим більше, що тираж постійно падає і все менше людей її виписують. Особливо явно це стало проявлятись після появи в мережі електронної версії газети "Білокуракинський портал", в якій інформація подається в більш зручному та розгорнутому вигляді. А паперовий варіант газети "Життя Білокуракинщини" стає все менш популярним. Та і читати там особливо нічого, бо все одно та ж сама інформація є в Інтернеті - більш зручна і оперативна. Причому ця інформація про життя Білокуракинщини розповсюджується як на офіційних сайтах, так і в різних білокуракинських спільнотах соціальних мереж - на Фейсбук, Однокласниках та ВКонтакте. І молоді працівниці редакції «ЖБ», як видно, майже не пишуть своїх власних текстів, бо ніхто з них не є професійними журналістами і не вміє цього робити. Вони їх просто беруть із Інтернету або публікують готові матеріали, які їм надають з різних організацій чи державних установ. Іноді такі матеріали публікуються в газеті із запізненням в кілька тижнів і, відповідно, втрачають свою актуальність. А, значить, стають не цікавими для читачів. Судячи по останнім номерам газети «ЖБ» складається враження, що в редакції взагалі не вистачає матеріалів і вони не знають, що публікувати. Добре, хоч Інтернет допомагає…
Тому виникає логічне запитання: чи є сенс взагалі в існуванні газети "Життя Білокуракинщини", якщо її вже майже ніхто не читає і вона стає збитковою? Якби не реклама та оголошення, які так «щедро» публікуються на сторінках районної газети, та оплата інформаційних послуг в освітленні діяльності місцевих органів влади, то прибутку від видання газети в редакції взагалі б не було. Але в Інтернеті існує кілька різних білокуракинських спільнот в соц.мережах, де можна абсолютно безкоштовно публікувати свою рекламу та оголошення. Це і сама спільнота "Білокуракинський портал" в соц.мережах Facebook, Одноклассники, VK, і паблік "Наше Білокуракине" VK, і деякі інші спільноти. Також можливе додавання реклами та оголошень в саму електронну версію газети "Білокуракинський портал". Для цього необхідно лише прислати своє оголошення на email: bilokurakyne@gmail.com , або прислати в повідомлення адміністрації спільнот в соц.мережах, або самостійно додати в спільноти з повними реквізитами автора такого оголошення. За рекламу та оголошення відповідальність несе той, хто їх додає, і адміністрація "Білокуракинського порталу" за неї не відповідає. На даний момент все абсолютно БЕЗКОШТОВНО!!! Хоча в подальшому можлива і проплачена реклама та оголошення! Тому поспішайте додати своє оголошення чи рекламу на "Білокуракинський портал" БЕЗКОШТОВНО, який на сьогоднішній день є найбільш популярною і відвідуваною спільнотою Білокуракинщини! Загальна щоденна кількість відвідувань спільноти "Білокуракинський портал" в різних соц.мережах (якщо вірити статистиці) складає в межах 1300-1500. А це для Білокуракине не так вже й мало. Такої щоденної кількості відвідувань не має жодна білокуракинська спільнота чи сайт! Фактично це кількість майже всіх абонентів, які користуються Інтернет  в селищі Білокуракине! А це означає, що абсолютна більшість білокуракинців, які користуються Інтернетом, хоча б раз на тиждень заходять на сайт Білокуракинський портал або його спільноти в соц.мережах.
Також кожен випуск електронної версії газети "Білокуракинський портал" завантажують або переглядають онлайн 150-200 людей, і ця кількість з виходом кожного нового випуску газети постійно зростає. Ваші новини, реклама та оголошення при публікації їх в газеті "Білокуракинський портал" залишаються в ній назавжди, і навіть після якогось проміжку часу ви завжди можете скачати цю газету і прочитати те, що вас цікавить. І таке завантаження газети та перегляд її онлайн також є БЕЗКОШТОВНИМ! При бажанні електронну газету  "Білокуракинський портал" можна роздрукувати як у форматі А3 (стандартний розмір газети) так і у форматі А4 (розмір альбомного листка). Звісно, при роздрукуванні у форматі А4 розмір буде вдвічі зменшений, але залишатиметься читабельним при якісному друку на принтері. При цьому друкувати можна як в чорно-білому варіанті, так і в кольорі.
Якщо ви хочете залишитись в історії рідного селища Білокуракине, якщо ви хочете, щоб про вас читали і знали навіть після багатьох років, то присилайте свої новини, статті, оповідання, вірші, анекдоти, інші різні публікації (бажано разом з фотографіями чи іншими ілюстраціями) адміністрації "Білокуракинського порталу" і після перевірки та редагування ваші матеріали обов'язково будуть додані в електронну версію газети "Білокуракинський портал"!
Електронна версія газети «Білокуракинський портал» з кожним новим випуском стає все більш популярною. В ній є не тільки найсвіжіші новини Білокуракинського району, але і авторські матеріали критичного змісту, аналітичні, пізнавальні, розважальні. Також можливе додавання різноманітних творчих робіт – статей, оповідань, віршів. Але головна відмінність газети «Білокуракинський портал» від газети «Життя Білокуракинщини» (або «ЖБ») - це правдивість матеріалів. «Правда переможе!» - ось основний постулат «Білокуракинського порталу». Саме тому «Білокуракинський портал» є найбільш відвідуваним інформаційним ресурсом серед білокуракинців і його популярність з кожним днем тільки зростає. Газета «Білокуракинський портал» на даний момент є безкоштовним і абсолютно незалежним виданням, яке ніким не фінансується і саме тому на ньому можна публікуватись будь-кому, без вказівок якихось начальників, представників влади чи бізнесу.
Відвідуйте сайт «Білокуракинський портал», приєднуйтесь до спільнот в соц.мережах, завантажуйте та читайте онлайн електронну версію газети «Білокуракинський портал» - і будьте в курсі всіх новин і подій селища Білокуракине та Білокуракинського району! Залишайтесь з нами і хай вам щастить!

Адміністрація «Білокуракинського порталу»
Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.

Архів новин

Февраль 2019 (21)
Январь 2019 (22)
Декабрь 2018 (47)
Ноябрь 2018 (68)
Октябрь 2018 (45)
Сентябрь 2018 (23)
^