БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


Білокуракинський анекдот

Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

(для завантаження газети натисність на посилання і зачекайте 40-50 секунд)

19.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №1    26.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №2
02.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №3    09.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №4
16.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №5    23.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №6
30.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №7    07.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №8
14.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №9    21.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №10
28.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №11    04.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №12
11.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №13    18.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №14
25.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №15    01.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №16
08.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №17    15.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №18
22.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №19    29.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №20


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>

Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" >>


Назад Вперед
Інформація до новини
 • Переглядів: 18
 • Автор: bkportal
 • Дата: Вчера, 20:53
Вчера, 20:53

ЩО ЧЕКАЄ ПОРОШЕНКІВСЬКИХ СОБАК АБО КУДИ ЗІБРАЛАСЬ КОЛИШНЯ ГОЛОВА НБУ ВАЛЕРІЯ ГОНТАРЄВА

Категорія: Публікації / Статті

Валерія Гонтарєва
Кажуть, що колишня голова Нац.Банку України Валерія Гонтарєва, яка є довіреною особою Петра Порошенка, подала документи в міграційну службу України і збирається переїздити на ПМЖ до Великої Британії, тобто змінити українське громадянство на британське.
Але сумлінні громадяни звернулись до правління Нац.Банку із запитом, чи має пані Гонтарєва право виїхати на ПМЖ в іншу країну і змінити громадянство.
Бо, згідно статті 29 Закону України "Про державну таємницю" і статті 6 Закону України "Про виїзд/в'їзд громадян України", громадяни, які були допущені до держтаємниці, не можуть бути випущені з України на ПМЖ протягом 5-ти років.
Пані Валерія Гонтарєва, як колишня голова Нац.Банку і член Ради Нац.Безпеки і Оборони (РНБО) не має такого права.
Але, кажуть, що в Нац.Банку посилено думають над тим, як їй все ж таки надати такий дозвіл і покинути Україну.
Всі розуміють, що після обрання нового президента (будь-якого) колишню голову Нац.Банку Гонтарєву (як і її колишнього шефа Петра Порошенка) чекає суд і притягнення до відповідальності за діяльність на посаді голови НБУ - розкрадання величезних сум грошей і фактичну руйнацію економіки держави. Розуміє це і сама пані Гонтарєва, тому всіма способами намагається втекти з України, поки ще не пізно...
Крім того, як відомо, Валерія Гонтарєва була призначена головою НБУ за домовленістю між Порошенком і Путіним, який і наполіг саме на її призначенні, на що Порошенко погодився.
І вже зараз всі, хто працював або працює (поки що) з Порошенком, починають поступово тікати за межі України, знаючи, що їх чекає при новій владі...

Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 43
 • Автор: bkportal
 • Дата: 15-03-2019, 18:30
15-03-2019, 18:30

ЗНОВУ ПРО 5 КГ ЦУКРУ, ПОРОШЕНКА ТА КЛЯТІ ВИБОРИ

Категорія: Публікації / Статті

Хочете новий Білокуракинський анекдот? Життєвий нах...
Розповідає мені сьогодні одна знайома жителька Білокуракине таку історію. Назвемо її Іванова Ольга Миколаївна.
Телефонує їй якийсь невідомий номер, вона бере слухавку. В ній жіночий голос привітно вітається, запитує її прізвище, ім'я, по-батькові.
- Ви Іванова Ольга Миколаївна?
- Так... - відповідає жінка.
- Ви проживаєте за адресою.... (називає адресу)?
- Так... - жінка розгублено продовжує відповідати, не знаючи толком, хто її запитує.
- Ви будете голосувати на виборах Президента України 31 березня?
- Так, буду...
- Вас турбують із передвиборчого штабу Петра Порошенка. Дякуємо вам за підтримку Петра Порошенка і ваш голос на виборах... - і кладуть слухавку...
_____________________
P.S. Отак от!.. Виявляється, про вас вже все знають - ваші прізвище, ім'я, по-батькові, вашу домашню адресу і номер мобільного телефону. Навіть знають, що ви маєте проголосувати за Петра Порошенка! І ніяк інакше!
Ольга Миколаївна ще довго ламала голову, звідки у якоїсь незнайомої жінки зі штабу Порошенка всі її дані. Вона ж, начебто, нікому із агітаторів, що зараз активно агітують на вулицях Білокуракине, ні, тим більше, в якийсь передвиборчий штаб Порошенка, не давала своїх даних, особливо номер мобільного телефону. "Звідки ж у них взявся мій номер?" - дивувалась вона.
Тоді я запитую у неї:
- А ви отримували 5 кг цукру від депутата Шахова, який ще в грудні роздавали в Білокуракине по спискам?
- Так, отримувала, - каже Ольга Миколаївна.
- Ну так а що ж ви тоді дивуєтесь? - питаю. - Ви ж давали свої паспортні дані і номер мобільника, коли писались у ці списки "нужденних" для отримання цукру?
- Так, давала... Волонтерам... - каже вона.
- Ну так чому ви тоді дивуєтесь? - відповідаю їй. - У вас же не просто так збирали ваші дані. Ви отримали 5 кг цукру, який коштує 60 грн.; так звані "волонтери" за те, що добули у вас персональну інформацію - отримали по 1000 грн.; а штаб Порошенка отримав ваш голос на виборах Президента, бо їм залишається лише підробити "правильно" протоколи результатів голосування. Все логічно!..
Ольга Миколаївна розгублено стояла, не знаючи, що казати. Лише важко зітхнула і промовила:
- Отак і довіряй людям!.. Не піду я зовсім на ті кляті вибори! Нехай вони, суки, подавляться моїм голосом!..
Інформація до новини
 • Переглядів: 39
 • Автор: bkportal
 • Дата: 14-03-2019, 14:30
14-03-2019, 14:30

УВАГА, БІЛОКУРАКИНЦІ! ВАС КУПУЮТЬ ЗА ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ!

Категорія: Публікації / Статті

В Білокуракине працюють агітаційні бригади передвиборчого штабу Петра Порошенка! Ці "агітатори" пропонують людям гроші в обмін на їхні паспортні дані і обов'язковим вказуванням місця прописки, щоб знати, на якій саме дільниці має голосувати виборець, а також номер мобільного телефона (за згодою). Крім цього, задають ще кілька питань: чи буде виборець приймати участь в голосуванні і за кого буде голосувати. Взагалі, самі агітатори можуть навіть не агітувати за Порошенка, вони лише дізнаються інформацію. Але якщо виборець погоджується віддати свій голос за Порошенка, або ж сумнівається, то йому пропонується якась невеличка сума грошей, щоб виборець не сумнівався і віддав свій голос саме за Порошенка. Ця сума може відрізнятися, в залежності від уподобань потенційного виборця і його ставлення до Порошенка. Комусь пропонують 50 грн, комусь 100 грн, а комусь 500 грн. і більше... Тут вже на кого як подивляться... Але головне - це отримати від виборця його персональні дані.
Суть полягає в тому, щоб на виборах здійснити певні маніпуляції і підробити результати голосування, використовуючи саме персональні дані виборців.
Ці "агітатори" в Білокуракине можуть співпрацювати безпосередньо із своїми представниками у виборчих комісіях, в т.ч. із тими членами комісій, які представляють технічних кандидатів від Порошенка, яких декілька (для відведення підозри від виборчого штаба Порошенка). Бо саме для цього і були вигадані технічні кандидати.
Білокуракинці! Не довіряйте свої персональні дані кому завгодно! Бо це можуть використати проти вас, а ваш голос на виборах буде просто вкрадений!

Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 100
 • Автор: bkportal
 • Дата: 9-03-2019, 14:30
9-03-2019, 14:30

ХТО КОГО КУПУЄ І КОГО ПІДТРИМУЄ АБО ПРО ВТРУЧАННЯ У ВИБОРИ І АГІТАЦІЮ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЛОКУРАКИНСЬКОЇ ВЛАДИ

Категорія: Публікації / Статті

Поліція Луганської області повідомляє
Оце дивина! Мер одного з міст Луганської області висловив подяку одному із кандидатів в президенти!.. І тут відразу розпочалась перевірка.
Цікаво, а чому поліція ніяк не реагує на публічні заяви і подяки деяких білокуракинських керівників та, наприклад, самого довічного мера Сірика С.І.? А пригадуєте, як голова Білокуракинської райради Бондаренко К.І. прямо зі сцени заявив, що тепер його президент - це Олег Ляшко, м'яко натякаючи, що за нього треба голосувати на виборах?
А зовсім недавній приклад, коли мер Білокуракине Сірик С.І. так само зі сцени дякував депутату В.Курилу, що той "подарував" Білокуракинській громаді 20 млн. грн, та іншому депутату і, до речі, кандидату в президенти Олегу Ляшку, який так само "подарував" громаді 3 млн. грн. Хіба це не є прямою агітацією за кандидата в президенти? Правда, не зовсім зрозуміло, якого саме. Бо депутат В.Курило представляє інтереси Порошенка, і за нього безпосередньо агітує, а депутат О.Ляшко представляє інтереси олігарха Ріната Ахметова, фактично працює на нього і отримує додаткову зарплату, і при цьому ще й сам лізе в президенти.
А представники місцевої білокуракинської влади явно агітують то за Порошенка, то за Ляшка. Хіба що голова Білокуракинської РДА пан Іванюченко трішки вагається, кому зараз треба більше кланятись і сраку лизати - чи то Ляшку, чи то Порошенку, чи то, може, Юлії Тимошенко, у якої за опитуваннями шансів потрапити в другий тур президентських виборів все ж таки більше, ніж у Порошенка чи Ляшка. Кажуть, що Іванюченко вже навіть розглядає можливість примазатись до команди олігарха Коломойського, у якого, як відомо, основний кандидат - це Володимир Зеленський. Не дарма ж Іванюченко заслав у Луганський обласний штаб команди Зеленського свою кишенькову представницю - редактора ПП "Газети "Життя Білокуракинщини" Альону Чорнуху. Тепер Іванюченко отримує найсвіжіші новини про те, що діється в штабі Зеленського, щоб при необхідності швиденько пристосуватись до можливих змін на політичній арені в державі.
От тільки чомусь рейтинг Володимира Зеленського в Білокуракинському районі почав стрімко падати, коли люди дізнались, хто представляє інтереси команди Зеленського на Білокуракинщині.
Інформація до новини
 • Переглядів: 203
 • Автор: bkportal
 • Дата: 28-02-2019, 00:41
28-02-2019, 00:41

ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ХТО І ЯК В 2014 РОЦІ ГОТУВАВСЯ ЗУСТРІЧАТИ ПУТІНА В БІЛОКУРАКИНЕ (прихована камера - 06.05.2014)

Категорія: Статті / ВідеоПродаж георгіївської стрічки в магазині "Глобус" в Білокуракине, 06.05.2014 року

В травні 2014 року, коли вже фактично розпочалась війна Росії проти України, Крим був анексований, а частина Донбасу окупована, в багатьох містах Луганщини відбувались захоплення адміністративних будівель проросійськими силами та найманими тітушками, а в цей час з боку Луганська в північному напрямку (в бік Старобільська) вирушила російська військова техніка, в селищі Білокуракине місцева влада готувалась з хлібом-сіллю і великою радістю зустрічати хуйлопутінських найманців з російськими прапорами та георгіївськими стрічками.
Готувались всі - і в райдержадміністрації (голова Діденко О.І. та його заступник Лапта В.М.), і в селищній раді (голова Сірик С.І. та його заступник Шуть Д.А.), і в районному військкоматі (воєнком Ніколайчук Г.О. та його заступник Острогляд В.В.). Вже тоді за вказівкою з райдержадміністрації з усіх адміністративних будівель в Білокуракине зняли українські прапори, готуючись вивішувати російські. Вичікували також і в районному відділі міліції (начальником був Волошин), хоча на всяк випадок обгородились мішками з піском, роблячи вигляд, що готуються до оборони будівлі міліції.
25 травня 2014 року в Україні мали відбутись Президентські вибори, але вже 27 квітня в Луганську сепаратистські сили, керовані російськими спецслужбами, оголосили створення «ЛНР» – так званої «Луганської Народної Республіки», які вже 11 травня збирались провести Референдум за проголошення незалежності «ЛНР», що і було потім зроблено (для видимості і для ЗМІ). А пізніше – 18 травня збирались проголосити приєднання «ЛНР» та «ДНР» до Росії.
Тоді, до речі, так званий Референдум проводили і в селищі Білокуракине, але робилось це не так організовано, як в самому Луганську та деяких інших містах Луганської області. По суті, голосування за проголошення незалежності «ЛНР» в Білокуракине відбувалось на одній із лавочок в центральному парку селища. І проводили його нинішній депутат районної ради від «Опозиційного блоку» Ярликов А.Є. та Мухіна С.В. Керували їхніми діями і давали вказівки тоді вже відсторонений колишній голова РДА Діденко О.І. та працівник райради Гринько В.С. Також до проведення даного Референдуму про незалежність «ЛНР» були залучені інші колишні представники Партії регіонів та місцеві комуністи.
Інформація до новини
 • Переглядів: 130
 • Автор: bkportal
 • Дата: 20-02-2019, 18:30
20-02-2019, 18:30

БРАТИ ЧИ НЕ БРАТИ?! - Ось в чому питання!

Категорія: Публікації / Статті

Білокуракинці! Не будьте дурнями! Якщо вам пропонують гроші за ваш голос на виборах, то БЕРІТЬ ЇХ! Але так, щоб без зайвих свідків, і відразу вимагайте всю суму! Бо якщо дають лише аванс, а все інше, як вони кажуть, після виборів, то не вірте! - Вас обов'язково надурять! Крім того, майте на увазі, що є кримінальна відповідальність за підкуп виборців не тільки для тих, хто пропонує і роздає гроші чи інші подарунки (наприклад, цукор чи гречку), але і для тих, хто їх бере. Тому тут два варіанти: або брати так, щоб про це ніхто не знав, або навпаки - зафіксувати даний факт (наприклад, зняти відео на мобільник), а потім, якщо вам раптом не додали обіцяні гроші, то у вас буде доказ того, що вам давали або пропонували гроші за голосування за визначеного кандидата. Таким чином можна буде або відразу повідомити в правоохоронні органи, або просто витребувати необхідні суми, пристрахавши тим, що оприлюдните даний факт і заявите в поліцію чи прокуратуру. Але майте на увазі, що в будь-який момент і якщо у вас раптом буде недостатньо доказів, то ви теж можете опинитись в якості обвинувачених і будете нести відповідальність згідно законодавства. Тому тричі подумайте, брати вам гроші чи якісь там подарунки, продаючи свій голос і власну совість, чи не брати!..

Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 146
 • Автор: bkportal
 • Дата: 20-02-2019, 12:00
20-02-2019, 12:00

КАЖУТЬ... ПРО ПІДКУП ВИБОРЦІВ НА БІЛОКУРАКИНЩИНІ

Категорія: Публікації / Статті

Кажуть, що в Білокуракине роздавали гроші за голоси виборців. І робили це не хто інші, як представники штабу Порошенка. Але вийшов один невеличкий казус - обіцяли по 1000 грн, а заплатили лише по 500 грн. Мовляв, це лише аванс, а інші 500 грн - отримають після виборів і підтвердження голосування. Люди, звичайно, образились, бо насправді голосувати за Пороха ніхто не збирався, а лише хотіли підзаробити. Вирішили, що їх знову обдурили. Дехто із ображених повідомив поліцію, яка почала перевіряти даний факт правопорушення. Але, як завжди, не подумала про наслідки. Бо в результаті роздача грошей швиденько припинилась, і люди, які не встигли підзаробити грошенят, залишились взагалі без нічого. Тепер кількість тих, хто образився на поліцію і на стукача, який повідомив про підкуп виборців людьми Порошенка, набагато перевищує тих, хто був невдоволений отриманими 500 грн. замість 1000 грн. 
Передвиборчий цирк в Білокуракине триває... Подивимось, що буде далі... 

Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 147
 • Автор: bkportal
 • Дата: 19-02-2019, 14:44
19-02-2019, 14:44

ХТО І ДЕ БУВ НА МАЙДАНІ В ЛЮТОМУ 2014 РОКУ

Категорія: Публікації / Статті

Петро Порошенко на Майдані в лютому 2014 рокуРуслан Кошулинський на Майдані в лютому 2014 року
Нині українці згадують події лютого 2014 року, коли на Майдані загинула Небесна сотня. Тоді більше сотні людей, які протестували на Майдані Незалежності, було вбито "Беркутом". А де в цей час був Порошенко? - Правильно! - на Майдані. А що він робив? Може, виносив загиблих чи поранених? Та ні... Він був поруч з "Беркутом"... Спокійно спілкувався і фотографувався на пам'ять (на фото).
А хто ж насправді допомагав і виносив поранених з Майдану? Випадково було зафіксовано на фото і дійсно підтверджено свідками - Руслана Кошулинського, - тоді ще в 2014 році - віце-спікера парламенту, а нині кандидата в Президенти від ВО "Свобода"...
То хто і з якого боку був на Майдані? Чиї інтереси захищав? Які ще треба докази справжнього ставлення до подій на Майдані в лютому 2014 року нинішніх кандидатів в Президенти?

Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 179
 • Автор: bkportal
 • Дата: 18-02-2019, 19:35
18-02-2019, 19:35

ПРО КОМАНДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА ЛУГАНЩИНІ

Категорія: Публікації / Статті

Коментарі в спільноті Команда Зеленського на Луганщині Ось так працюють в Луганській команді Зеленського (дивіться на скріншоті).
Дивна річ, але я вже 3 тижні намагаюсь зв'язатись з цією так званою командою Зеленського, і узнати, де знаходиться їхній передвиборчій штаб (офіс) в селищі Білокуракине. В коментарях та при переписці в Інтернеті вони відповідають лише загальними фразами: "чекайте, інформація скоро з'явиться", "офіси будуть скоро відкриті", "слідкуйте за новинами"... і т.д. і т.п. А в результаті виходить, що у них навіть немає телефонного зв'язку. Може, хтось із білокуракинців володіє такою інформацією - де знаходиться офіс команди Зеленського в Білокуракине і як з ними зв'язатись? А то якась фантомна команда - начебто є, але начебто і немає. Уявляєте, як вони будуть формувати членів виборчих комісій та спостерігачів на дільницях? А таких дільниць в Білокуракинському районі 30. І на кожну треба як мінімум одного спостерігача, якщо сподіватись на чесні вибори, а інакше про чесні вибори в Білокуракинському районі взагалі можна забути!..
До речі, як видно з фото, серед команди Зеленського в Луганській області - Альона Чорнуха, директор ПП редакція "Життя Білокуракинщини". Як видно, в редакції роботи небагато, тому суміщати створення районної газети та роботу в передвиборчому штабі Зеленського досить зручно, а головне - вигідно! Бо, як відомо, ніякої принципової позиції колективу редакції Білокуракинської районної газети "Життя Білокуракинщини" немає і ніколи не було. Їм все одно, які матеріали публікувати - хоч лугандонів-сепарів, хоч ляшка-клоуна, хоч місцевих та регіональних продажних князьків, хоч депутата перебіжчика Курила, хоч депутата Шахова, який полюбляє підкуповувати виборців цукром... Навіть не гребують публікувати в газеті рекламу звичайних лотерей-лохотронів, які елементарно розводять людей на гроші...
Інформація до новини
 • Переглядів: 149
 • Автор: bkportal
 • Дата: 17-02-2019, 11:05
17-02-2019, 11:05

СУТЬ СХЕМИ "РОТТЕРДАМ ПЛЮС" АБО ЯК ТРЕБА ДУРИТИ УКРАЇНЦІВ

Категорія: Публікації / Статті

Вся суть схеми «Роттердам+» це дурити людей. Українцям розповідають, що Донбас окупований, власного вугілля Україні не вистачає, тому Уряд змушений купувати вугілля за кордоном - в Південній Африці, Австралії, США. Тобто, за тисячі кілометрів - майже з протилежного кінця світу. При тому, що в сусідніх країнах теж є вугілля, яке можна купувати при необхідності (наприклад, в Польщі, Казахстані). Але насправді, ніхто ніякого вугілля із-за океану не купує. Вугілля купується і завозиться в Україну так само з території окупованого Донбасу, але по дещо хитромудрим схемам. Наприклад, вугілля на Луганську ТЕС м. Щастя транспортується через територію Ростовської, Воронезької, Бєлгородської областей Росії, потім через м. Валуйки потяги слідують майже через всю Луганську область до м. Щастя. Відповідно, Росія отримує прибуток за пропуск своєю територією потягів з вугіллям. При цьому собівартість вугілля зростає. Крім того, як відомо, вугілля добувається на шахтах, які належать Рінату Ахметову, потім постачається на ТЕС, яка також де-факто належить і контролюється Рінатом Ахметовим, потім електрика, яка продається населенню і підприємствам області, розподіляється "Луганським Енергетичним Об'єднанням", яке також належить Рінату Ахметову. Хоча зараз, кажуть, що власник енергорозподільчих систем в Луганській області змінився. Але це поки що нічого не змінило. Бо, кажуть, як раз ця зміна власника відбулась на користь Порошенка.
На кожному етапі ціна спочатку вугілля, потім електроенергії зростає, бо з'являється додаткова вартість. І ці суми, як видно, всі залишаються в олігарха Ріната Ахметова. Звісно, частиною цих доходів він ділиться з українською владою (де-факто - з Порошенком), щоб ця схема працювала і держава в особі правоохоронних органів, прокуратури чи СБУ йому не заважала, а також ділиться із Росією (де-факто - з Путіним), щоб ті, звісно, пропускали потяги через свою територію.
Назад Вперед

Архів новин

Март 2019 (7)
Февраль 2019 (30)
Январь 2019 (22)
Декабрь 2018 (47)
Ноябрь 2018 (68)
Октябрь 2018 (45)
^