БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


Білокуракинський анекдот

Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

(для завантаження газети натисність на посилання і зачекайте 40-50 секунд)

19.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №1    26.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №2
02.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №3    09.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №4
16.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №5    23.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №6
30.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №7    07.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №8
14.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №9    21.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №10
28.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №11    04.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №12
11.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №13    18.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №14
25.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №15    01.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №16
08.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №17    15.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №18
22.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №19    29.09.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №20


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>

Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" >>


Назад Вперед
Інформація до новини
 • Переглядів: 7
 • Автор: bkportal
 • Дата: Вчера, 14:44
Вчера, 14:44

ХТО І ДЕ БУВ НА МАЙДАНІ В ЛЮТОМУ 2014 РОКУ

Категорія: Публікації / Статті

Петро Порошенко на Майдані в лютому 2014 рокуРуслан Кошулинський на Майдані в лютому 2014 року
Нині українці згадують події лютого 2014 року, коли на Майдані загинула Небесна сотня. Тоді більше сотні людей, які протестували на Майдані Незалежності, було вбито "Беркутом". А де в цей час був Порошенко? - Правильно! - на Майдані. А що він робив? Може, виносив загиблих чи поранених? Та ні... Він був поруч з "Беркутом"... Спокійно спілкувався і фотографувався на пам'ять (на фото).
А хто ж насправді допомагав і виносив поранених з Майдану? Випадково було зафіксовано на фото і дійсно підтверджено свідками - Руслана Кошулинського, - тоді ще в 2014 році - віце-спікера парламенту, а нині кандидата в Президенти від ВО "Свобода"...
То хто і з якого боку був на Майдані? Чиї інтереси захищав? Які ще треба докази справжнього ставлення до подій на Майдані в лютому 2014 року нинішніх кандидатів в Президенти?

Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 20
 • Автор: bkportal
 • Дата: 18-02-2019, 19:35
18-02-2019, 19:35

ПРО КОМАНДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА ЛУГАНЩИНІ

Категорія: Публікації / Статті

Коментарі в спільноті Команда Зеленського на Луганщині Ось так працюють в Луганській команді Зеленського (дивіться на скріншоті).
Дивна річ, але я вже 3 тижні намагаюсь зв'язатись з цією так званою командою Зеленського, і узнати, де знаходиться їхній передвиборчій штаб (офіс) в селищі Білокуракине. В коментарях та при переписці в Інтернеті вони відповідають лише загальними фразами: "чекайте, інформація скоро з'явиться", "офіси будуть скоро відкриті", "слідкуйте за новинами"... і т.д. і т.п. А в результаті виходить, що у них навіть немає телефонного зв'язку. Може, хтось із білокуракинців володіє такою інформацією - де знаходиться офіс команди Зеленського в Білокуракине і як з ними зв'язатись? А то якась фантомна команда - начебто є, але начебто і немає. Уявляєте, як вони будуть формувати членів виборчих комісій та спостерігачів на дільницях? А таких дільниць в Білокуракинському районі 30. І на кожну треба як мінімум одного спостерігача, якщо сподіватись на чесні вибори, а інакше про чесні вибори в Білокуракинському районі взагалі можна забути!..
До речі, як видно з фото, серед команди Зеленського в Луганській області - Альона Чорнуха, директор ПП редакція "Життя Білокуракинщини". Як видно, в редакції роботи небагато, тому суміщати створення районної газети та роботу в передвиборчому штабі Зеленського досить зручно, а головне - вигідно! Бо, як відомо, ніякої принципової позиції колективу редакції Білокуракинської районної газети "Життя Білокуракинщини" немає і ніколи не було. Їм все одно, які матеріали публікувати - хоч лугандонів-сепарів, хоч ляшка-клоуна, хоч місцевих та регіональних продажних князьків, хоч депутата перебіжчика Курила, хоч депутата Шахова, який полюбляє підкуповувати виборців цукром... Навіть не гребують публікувати в газеті рекламу звичайних лотерей-лохотронів, які елементарно розводять людей на гроші...
Інформація до новини
 • Переглядів: 39
 • Автор: bkportal
 • Дата: 17-02-2019, 11:05
17-02-2019, 11:05

СУТЬ СХЕМИ "РОТТЕРДАМ ПЛЮС" АБО ЯК ТРЕБА ДУРИТИ УКРАЇНЦІВ

Категорія: Публікації / Статті

Вся суть схеми «Роттердам+» це дурити людей. Українцям розповідають, що Донбас окупований, власного вугілля Україні не вистачає, тому Уряд змушений купувати вугілля за кордоном - в Південній Африці, Австралії, США. Тобто, за тисячі кілометрів - майже з протилежного кінця світу. При тому, що в сусідніх країнах теж є вугілля, яке можна купувати при необхідності (наприклад, в Польщі, Казахстані). Але насправді, ніхто ніякого вугілля із-за океану не купує. Вугілля купується і завозиться в Україну так само з території окупованого Донбасу, але по дещо хитромудрим схемам. Наприклад, вугілля на Луганську ТЕС м. Щастя транспортується через територію Ростовської, Воронезької, Бєлгородської областей Росії, потім через м. Валуйки потяги слідують майже через всю Луганську область до м. Щастя. Відповідно, Росія отримує прибуток за пропуск своєю територією потягів з вугіллям. При цьому собівартість вугілля зростає. Крім того, як відомо, вугілля добувається на шахтах, які належать Рінату Ахметову, потім постачається на ТЕС, яка також де-факто належить і контролюється Рінатом Ахметовим, потім електрика, яка продається населенню і підприємствам області, розподіляється "Луганським Енергетичним Об'єднанням", яке також належить Рінату Ахметову. Хоча зараз, кажуть, що власник енергорозподільчих систем в Луганській області змінився. Але це поки що нічого не змінило. Бо, кажуть, як раз ця зміна власника відбулась на користь Порошенка.
На кожному етапі ціна спочатку вугілля, потім електроенергії зростає, бо з'являється додаткова вартість. І ці суми, як видно, всі залишаються в олігарха Ріната Ахметова. Звісно, частиною цих доходів він ділиться з українською владою (де-факто - з Порошенком), щоб ця схема працювала і держава в особі правоохоронних органів, прокуратури чи СБУ йому не заважала, а також ділиться із Росією (де-факто - з Путіним), щоб ті, звісно, пропускали потяги через свою територію.
Інформація до новини
 • Переглядів: 40
 • Автор: bkportal
 • Дата: 12-02-2019, 23:28
12-02-2019, 23:28

ЗНАЙОМЕ МІСЦЕ? ПОДОБАЄТЬСЯ?

Категорія: Публікації / Статті

Білокуракинський сортир. АвтостанціяБілокуракинський сортир. Автостанція Білокуракинська Автостанція
Знайоме місце? Всі, хто приїздить в Білокуракине, знають, де воно знаходиться. Це автостанція Білокуракине та звичайний громадський туалет. Вірніше, це споруда біля автостанції, яку всі, хто приїздить в Білокуракине, відвідують в якості туалета. Хоча назвати це туалетом язик не повертається. Це просто відхоже місце, яке "привітно" і з "чудодійним" ароматом за кільканадцять метрів довкола зустрічає всіх гостей селища Білокуракине і фактично є обличчям Білокуракинщини для тих, хто сюди приїздить автобусним транспортом. Подобається?!.
До речі, подібні споруди є і в інших частинах селища Білокуракине - в центральному парку ім.Т.Шевченка, біля центральної районної бібліотеки, біля школи №1, біля СБК "Дружба" і т.д. І в цих спорудах, де люди справляють нужду, "краса" майже така сама, як і в туалеті на автостанції.
А тепер почитайте звіт голови громади Сірика С.І. про те, куди і як витрачались кошти громади і чому не знайшлось жодної копійки на ремонт громадських туалетів селища... Почитайте уважно!.. І зробіть висновки, як працює місцева влада і комунальщики селищної ради, що відбудували собі нову контору з євроремонтом... Хоча сором очі не їсть, як смердючій запах в кураківських громадських туалетах... Нажаль!..

Глас Народу

фото прислав користувач: Юрій Матвієнко (Чомба)
Інформація до новини
 • Переглядів: 33
 • Автор: bkportal
 • Дата: 12-02-2019, 09:11
12-02-2019, 09:11

ХТО І НАВІЩО ПОЗБАВИВ ЛЮДЕЙ ПРАВА ГОЛОСУ?

Категорія: Публікації / Статті

Як відомо, без прописки неможливо голосувати на виборах Президента. Але наприкінці 2018 року багатьом домогосподарствам спеціально (за вказівкою згори) було відмовлено в наданні субсидій. Думаєте, просто так? Чи немає грошей в держ.бюджеті на фінансування субсидій? Та ні... - гроші є! Але причина дещо інша! Це було зроблено спеціально перед президентськими виборами. Багато хто виписався з місця проживання, щоб зменшити загальні доходи сім'ї і отримувати субсидію на комунальні послуги. Наприклад, виписались діти, що працюють, залишивши прописаними батьків-пенсіонерів, або навпаки, працюючи батьки виписались, але залишили прописаними дітей-студентів. Але тепер, коли постало питання щодо участі у виборах, то виявилось, що без прописки неможливо взяти участь у голосуванні. І це стосується не лише переселенців з Донбасу та Криму, яких тільки офіційно в Україні близько 1,2 млн. осіб. В Україні майже мільйон людей взагалі не мають прописки, навіть постійно проживаючи в Україні на одному місці і, відповідно, вони не можуть взяти участь у виборах. 
Ось так влада позбавила людей не тільки субсидії та соціального захисту, але і права голосу... 
А ви ще вірите цій владі і президенту Порошенку? 

Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 110
 • Автор: bkportal
 • Дата: 9-02-2019, 10:33
9-02-2019, 10:33

КОМУ СЛУЖИТЬ ОЛЕГ ЛЯШКО І ЧИ ПОТРІБЕН ВАМ ТАКИЙ ПРЕЗИДЕНТ?

Категорія: Публікації / Статті


Деякі білокуракинці вірять Олегу Ляшку і навіть збираються за нього голосувати на президентських виборах. Але не всі знають правду (або не хочуть знати!) про нього. Хоча деякі його земляки із села Лизине Білокуракинського району можуть багато чого цікавого розповісти про нього та його сім'ю (і пізніше така інформація з'явиться на Білокуракинському порталі)
Всім відомо, що Ляшко - не самостійний політик і лише відпрацьовує гроші, які йому платять ті чи інші олігархи чи політики, що замовляють публічні "вистави" та промови самому Олегу Ляшку та його колегам із Радикальної партії. Раніше Ляшко співпрацював із Сергієм Льовочкіним (колишнім головою адміністрації президента Януковича), потім був прислужником в олігарха Ігоря Коломойського. Потім його найняв Рінат Ахметов, щоб Ляшко гучно вдавав боротьбу з нинішньою порошенківською владою і всіляко публічно ганьбив Порошенка та Гройсмана. Кажуть, що зараз Олежку також фінансують на замовлення із Москви за посередництвом кремлівських агентів в Україні. Ляшко продовжує вдавати із себе проукраїнського політика з метою залучення на свій бік деяких проукраїнські налаштованих громадян, щоб відібрати якомога більше голосів в націоналістичних сил. Але все більше людей починають дізнаватись правди і розуміти, хто є насправді Олег Ляшко. В мережі існує досить багато різних відео, де автори розповідають зовсім іншу інформацію про діяльність Ляшка, ніж ту, що говорить сам Ляшко.
Подивіться відео і розкажіть іншу правду про Олега Ляшка іншим людям, які ще продовжують вірити цьому політику - справжньому клоуну, що легко продається і купується!
Кому він служить? Хто йому платить? Хто замовляє шоу-вистави радикалів? Скільки насправді заробляє Ляшко і які має реальні статки? Як живе і де відпочиває? Про це в цьому короткому відео) Подивіться, послухайте і зробіть висновки!:) Чи потрібен вам такий президент держави?
Інформація до новини
 • Переглядів: 166
 • Автор: bkportal
 • Дата: 20-01-2019, 08:50
20-01-2019, 08:50

ЧУДОВИЙ СПОСІБ ВІД ЗОМБУВАННЯ

Категорія: Публікації / Статті

Ефективний спосіб кодування від алкоголізму та зомбуванняТак раніше кодували від пияцтва - запихали голову в чавун і били по ньому молотком. Не знаю, наскільки це ефективний спосіб саме проти п'яниць та алкоголіків, але його можна було б спробувати і на тих зомбованих ідіотах, які вірять брехливим кандидатам, що лізуть в президенти України та різним продажним ЗМІ, що публікують та оприлюднюють підробні рейтинги цих кандидатів. А раптом такий спосіб спрацює? Ну, якщо по-людські не розуміють, то як ще можна пояснити людям, що не варто вірити пустим обіцянкам різним там кандидатам в президенти, які самі по собі є лише слухняними маріонетками в руках олігархів - як українських, так і хуйлопутінської росії; бо ЗМІ - всі приватні, належать тим самим олігархам, і розповідають лише те, що їм замовляють і за що добре платять. Піарасти зараз працюють на повну, забиваючи людям голови всіляким інформаційним лайном. Люди! Не будьте зомбованими ідіотами, які вірять словам та пустим обіцянкам перед виборами! Щоб не довелось потім отримувати по голові - і не лише молотком.. 

Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 399
 • Автор: bkportal
 • Дата: 11-01-2019, 21:00
11-01-2019, 21:00

ВКРАДЕНЕ ЧЕМПІОНСТВО

Категорія: Публікації / Статті

ФК Кобра, БілокуракинеНа зимових канікулах в м. Суми проходив традиційний Всеукраїнський «Різдвяний» кубок з футзалу серед дівчат 2004-2005 р.н. Луганську область на цих змаганнях представляла Білокуракинська дівоча команда «Кобра». Загалом було шість команд із Сумської, Харківської та Луганської областей. Ще на цих змаганнях повинна була брати участь команда з Полтавської області. Але команда з певних причин не змогла потрапити на цей турнір, тому шостою командою стали дівчата 2002-2003 р.н. з футбольного центру «Барса» («Барса – 2»). На початку турніру ця команда йшла поза конкурсом. Таким чином основними суперниками наших дівчат повинні були бути команди дівчат 2004-2005 р.н.: ФК «Явір» (Краснопілля), ФЦ «Барса-1» Суми, «КЗ ДЮСШ ССР» (Сумська область) та ФК «Фортуна» (Харківська область). Такий регламент був на початок турніру.
Слід відзначити ще один важливий момент. Перед початком змагань тренерський штаб ЖФК «Кобра» звернувся до організаторів з проханням дозаявити одного гравця 2003 р.н. Організатори дали згоду мотивуючись тим, що старші дівчата гратимуть за «Барсу-2» , причому вся команда, але поза конкурсом. Як виявилося цей момент вплинув на розподіл призових місць в кінці турніру. Але про це дещо пізніше. Для ЖФК «Кобра» турнір розпочався досить вдало. Ми у стартовому матчі обіграли ФК «Явір» з рахунком 6 : 2. І зробили маленький крок на вершину п’єдесталу. Наступний ігровий день для нашої команди виявився не такий вдалий. Спочатку «Кобрята» продемонстрували свій характер і поступаючись команді «Барса-2» (команда поза конкурсом) з рахунком 0 : 2 змогли у другому таймі відігратися і звести гру до нічийного рахунку 2:2. Хоча могли і відсвяткувати перемогу, якби в кінці зустрічі сумчан не врятувала штанга. Потім при фатальному невезінні (близько 10 моментів) та декількох своїх помилок, поступилися команді «Барса-1» з рахунком 3:5. В останній ігровий день ЖФК «Кобра» зробив все, щоб стати переможцем цього турніру. Спочатку здолали одного з аутсайдерів змагань команду «КЗ ДЮСШ СРР» з рахунком 5:0. Потім Харківська Фортуна подарувала нам шанс стати чемпіонами. Вони обіграли лідируючу, на той момент (без урахування результатів другої «Барси»), команду «Барса»-1 з рахунком 4:2 і на фінішну пряму команди - претенденти вийшли з показниками: «Фортуна» – 9   очок, «Барса»-1 – 7 очок і «Кобра» – 6  очок. Доля золотих медалей повинна була вирішитись у останній грі «Кобри» проти «Фортуни». За регламентом у разі перемоги нашої команди, ми набираємо 9 очок і, при рівній кількості очок, за додатковими показниками (результат особистої зустрічі) «Кобра» стає чемпіоном турніру. Про це знали всі команди, тренери і організатори турніру.
 
Інформація до новини
 • Переглядів: 285
 • Автор: bkportal
 • Дата: 6-01-2019, 21:32
6-01-2019, 21:32

КАЖУТЬ... У НАС В БІЛОКУРАКИНЕ

Категорія: Публікації / Статті

Ходять чутки, що 31 березня одночасно із президентськими виборами в Білокуракине можуть провести вибори голови Білокуракинської громади. Кажуть, що на нинішнього голову ОТГ Сірика С.І. завели карну справу і є ймовірність того, що його відсторонять від посади. Посадити, може, і не посадять (як завжди!), але працювати головою об'єднаної громади він вже навряд чи зможе. Тому можуть призначити позачергові вибори голови Білокуракинської ОТГ. Можливо, і не 31 березня, а пізніше, але цей час вже близько. Так що, білокуракинці, нас чекають не тільки зміна президента, бо Порошенка вже навряд чи виберуть на другий термін, але і голови громади! Також після виборів Президента, зрозуміло, що буде призначено і нового голову РДА. Так що старий голова РДА вже теж, кажуть, поступово збирає манатки... Хоча, не завадило б, мабуть, і сухариків насушити, бо теж можуть знадобитись!
А поки СБУ та прокуратура працюють, дехто посилено готується до президентських виборів і поступово протоптує доріжку в необхідні кабінети. Бо саме ті, хто завчасно встиг протоптати собі такий шлях і своєчасно зустрітись із необхідними людьми, у нас і стають потім головами РДА та керують районом на власний розсуд, і явно собі не в збиток...
 
Глас Народу
Інформація до новини
 • Переглядів: 197
 • Автор: bkportal
 • Дата: 1-01-2019, 21:42
1-01-2019, 21:42

ПРО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БАНДЕРИ І ЧЕРВОНО-ЧОРНИЙ ПРАПОР В БІЛОКУРАКИНЕ

Категорія: Статті / ВідеоВстановлення активістами червоно-чорного прапора на центральній площі селища Білокуракине, 01.01.2015 року

Мало хто знає, що червоно-чорний прапор вперше на центральній площі в Білокуракине було встановлено на День народження Степана Бандери - 1 січня 2015 року. Прапор провисів недовго. Того ж дня його зняли за вказівкою місцевої влади, яка була і залишається лугандонівсько-проросійською і продовжує прислуговувати агентам Кремля, що досі діють в Україні. До речі, радянські червоні прапори спокійно використовувалися в Білокуракине ще в 2014, 2015, 2016 роках як символи радянського минулого на День Перемоги та в автопробігах комуністів. І ні правоохоронні органи, ні місцева влада не вживали жодних заходів, щоб протидіяти цьому, хоча використання радянської символіки в Україні офіційно вже давно заборонені. Натомість символ української революції і боротьби українського народу за свободу і незалежність - червоно-чорний прапор - в Білокуракине досі не використовують як символіку.
Дехто взагалі вважає, що червоно-чорний прапор - це прапор або якихось міфічних «бандитів-бандерівців», які начебто убивали мирних людей на Західній Україні, або взагалі це символ партії "Правий сектор" (і такі доводилось чути вислови!). Хоча його кольори означають залитий кров'ю борців за незалежність прапор української держави, який раніше був жовто-блакитним, а потім перетворився в червоно-чорний.
Нині 1 січня офіційно на державному рівні встановлено і відзначається як свято – День народження Степана Бандери. І саме 1-го січня - в День народження Бандери - провідника українських націоналістів, червоно-чорний прапор має майоріти на всіх будівлях державних організацій, закладів і установ як символ боротьби української нації за свою волю і незалежність!!!

Глас Народу
Назад Вперед

Архів новин

Февраль 2019 (25)
Январь 2019 (22)
Декабрь 2018 (47)
Ноябрь 2018 (68)
Октябрь 2018 (45)
Сентябрь 2018 (23)
^