Головна > Новини Білокуракинщини > «Батьківщині» - 19

«Батьківщині» - 19


8-07-2018, 09:25. Размістив: RodgerPogue2485
Грибенко Юрій Георгійович, Білокуракинська районна організація ВО Батьківщина
8 липня цього року Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» відзначає 19 річницю з дня створення політичної партії. З точки зору історії, цей термін не вартий уваги, але для людей, життя яких пов’язане з цією політичною силою, це час сподівань, розчарувань, поразок і перемог.
Такою є Білокуракинська районна партійна організація ВО «Батьківщина». У засобах масової інформації, з екрану телевізора, з вуст невдах-політиків та різних експертів ми чуємо, що в Україні немає стійких ідеологічних партій. Все те розмаїття і шалена кількість організацій, які позиціонують себе як політичні партії – це є не що інше, як короткочасні політичні проекти підпорядковані лідеру для досягнення однієї мети: вивести лідера партії на владний Олімп. Мабуть, доля істини в цьому є. На пам’яті українців є свіжі приклади недавнього минулого. Ці партії виникають напередодні виборів, як гриби після дощу, і так само непомітно зникають.
КПРС проіснувала майже 90 років. «КПСС – ум, честь и совесть нашей эпохи» - цей лозунг врізався назавжди в мою пам'ять, тому що я бачив і чув його всюди. Здавалося все було для довічного існування. Та вражає той факт, як швидко все це розвалилось і зникло з нашого життя. Як потужно і впевнено увірвалася до політичного життя країни Партія Регіонів! І знову здалося, що це надовго. Та задовго до її розпаду і краху, з вуст відомого політика я почув, що прийде час, і українці з жахом будуть згадувати цю партію.
ВО «Батьківщина» існує 19 років. Час випробувань, злети і падіння, важкі часи держава і партія переживали разом. «Батьківщина» вижила, вистояла і продовжує боротьбу. Не буду розповідати про лідерів партії, а розкажу про рядових партійців Білокуракинського району. Основою їхньої громадянської позиції є патріотизм та любов до рідного краю, до села, у якому проживають, до держави, що зветься Україною. Кожному з них притаманне почуття власної гідності та усвідомлення національної самоідентифікації. Для них українська мова – рідна мова, українська культура і традиції – національне багатство і скарб, вони мають історичну пам'ять, і у членів партії «ВО «Батьківщини»» відсутні почуття «меншовартості», почуття «молодшого брата» перед нашим північним сусідом. Оце і є тією ідеологією, тим моральним стрижнем, який утримує в партії її членів. Вони не бігають із партії в партію, не міняють прапори, не шукають користі від зміни політичної ситуації, з цими людьми ми багато років разом, і жодного разу вони мене не підвели, не зрадили. Користуючись нагодою, я від щирого серця вітаю членів партії «ВО «Батьківщина»» з нашим спільним Днем Народження, пам’ятаю і згадую всіх тих, хто брав активну участь у роботі та життєдіяльності «Батьківщини» на початку її існування. Спеціально не вказую імена та прізвища партійців, щоб не образити і не пропустити будь-кого з них. Я вітаю і глибоко вдячний партійцям, що є членами партії на сьогоднішній день, вони не звертають уваги на те зневажливе ставлення, що формувалося до всіх інших з боку Партії Регіонів та комуністів, вони вірять у перемогу, в те, що в нашій країні все зміниться на краще, і ми всі побачимо Україну самостійною, розвиненою, щасливою, самодостатньою і сильною європейською державою. Усе для цього у нас є! Саме таку Україну презентувала Ю.Тимошенко на Всеукраїнському форумі у м. Києві 15 червня цього року, учасником якого я був.
Звертаюсь, також, до проукраїнських, патріотично налаштованих громадян району, які не зневірилися і не розчарувалися в «Батьківщині» - приєднуйтесь до нас заради світлого майбутнього нашого краю та України.

Грибенко Ю.Г., голова Білокуракинської районної організації
політичної партії ВО «Батьківщина»

Повернутись назад