БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


Білокуракинський анекдот

Газета "Життя Білокуракинщини" (формат PDF)

27.01.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №7-8    03.02.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №9-10
10.02.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №11-12    17.02.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №13-14


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>


Інформація до новини
 • Переглядів: 58
 • Автор: bkportal
 • Дата: 10-02-2018, 21:28
10-02-2018, 21:28

«А ТАК ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ…»

Категорія: Публікації / Життя Білокуракинщини

Олена Плужнікова, Білокуракине
Народилася Олена 22 жовтня 1986 року, вона була другою дитиною в сім’ї Любові та Віктора Заботіних, які проживали в м. Горлівка Донецької області. Також в сім’ї був старший син Андрій, 1974 року народження. Мама Любов Миколаївна працювала майстром виробничого навчання в ПТУ №12, а тато Віктор Олексійович був шахтарем. У зв'язку зі своєю постійною активністю у різних сферах та тяжкою працею, тато отримав запалення легенів і пішов з життя у 44 роки.
Коли тато помер, маленькій Оленці було 8 років, старший брат в цей час служив в армії. Звичайно було важко залишитися без голови сім’ї, годувальника та такої рідної людини. На продукти харчування грошей не вистачало, що говорити про одяг, а Оленці, як і будь-якій дівчинці, хотілося бути модною. Тож вона сама вигадувала образи, проектувала сукні, а мама намагалася ці ідеї втілювати в життя. Олена навіть замислювалася з'єднати свою долю з дизайном одягу. В школі дівчина-активістка постійно брала участь в шкільних заходах, тому користувалася авторитетом в однолітків.
Після закінчення 11-ти класів Горлівської ЗОШ, Олена поїхала до м. Луганськ, спочатку дуже хотіла вступити до театрального інституту, але мама настояла, щоб дівчина обрала професію, яка буде надавати стабільний заробіток. Тож вона обрала Луганське вище професійне училище інформаційних технологій, спеціальність «Касир банку, оператор комп’ютерного набору». Слід зазначити, що під час навчання Олена брала активну участь у заходах як навчального закладу, так і міста Луганськ, де займала й перші місця, неодноразово була учасницею конкурсів краси.
Отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «Касир банку, оператор комп'ютерного набору», вона вступила в цей же заклад на спеціальність, яка була нещодавно відкрита, а саме «Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних мереж». 1 вересня, так як Олена мала диплом із відзнакою, їй довірили нести прапор ще з двома відмінниками, серед яких був і Олександр - майбутнє кохання Олени.
Олександр Плужніков на той час навчався на останньому З курсі, Олена була студенткою 1 курсу, так сталося, що у них був один куратор. Наша героїня була старостою своєї групи та й після занять завжди затримувалася аби допомогти куратору. Ось так Сашко та Олена почали частіше бачитися, виникла взаємна симпатія, яка переросла в сильне почуття.
Навчаючись на 2 курсі, під час заходу Олені стало зле, сильно запаморочилась голова та вона втратила свідомість. Після медичного обстеження виявили страшний діагноз - пухлина головного мозку. Потрібне було термінове хірургічне втручання. Всі знайомі, друзі, родичі приїхали до лікарні, щойно дізналися про хворобу. Здавали кров, намагалися хоч якось допомогти. Це трапилося в 2006 році, Олені було всього 20 років. Операція пройшла досить успішно, був певний реабілітаційний період та деякі наслідки, серед яких відсутність лівого бокового зору. Тож Олена за станом здоров'я отримала інвалідність. Особливо молодій дівчині було тяжко розлучитися зі своїми довгими, густими косами. Коли в палаті її стригли, вона пообіцяла собі, що як тяжко не буде, сліз на її очах ніхто не побачить. Коли була на лікарняному, у зв'язку з активною діяльністю вона не могла знайти собі місця, тому почала створювати сценарій для свого випуску, де мала змогу вилити всю душу та висловити вдячність всім, хто її підтримував. Мама, коханий, родичі - це головні люди, які завжди були поруч у тяжкий час.
Інформація до новини
 • Переглядів: 1 804
 • Автор: AlizaMowle4
 • Дата: 5-01-2017, 05:48
5-01-2017, 05:48

З КИМ ХОЧЕ СУДИТИСЬ ПАНІ ЗУБКОВА АБО НОВА ВИСТАВА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ БІЛОКУРАКИНЩИНИ

Категорія: Публікації / Життя Білокуракинщини

В пабліку «Наше Білокуракине» нещодавно з’явився цікавий коментар. Наведу його в оригіналі:

«Зустрівся з друзями. Поговорили. І чомусь навіяло песимістичний настрій. Я нагадаю, що мова йде про славнозвісну місцеву зірку інтернету. Вона вже демонструє нам свій саркастичний оскал своїми привітаннями у формі погроз.  
Варто знову декому нагадати, що Білокуракине належить Україні і тут  діють українські закони. Але, на превеликий жаль, деякі місцеві  керівники зневажливо ставляться до законів України. З їх слів, вони живуть не за законом, а так, як того вимагає ситуація!!! Робочий час витрачається на обговорення дурниць.  Наприклад, дуже важливою темою є притягнення адміністраторів сайту «Білокуракинський портал» до суду. Абсурд!
Краще б вже нарешті звільнити керівника освіти, яка НЕЗАКОННО функціонує згідно із законом України "Про очищення влади”! Очищення влади є продуманою політикою керівництва нашої держави. Звісно, що керівництво району згодне …. а на ділі робить  все навпаки!  
З іншого боку, такого роду позив міг би  бути цікавою відео-виставою. Людина, яка незаконно займає керівну посаду, подає до українського суду за те, що від неї вимагають дотримання українського законодавства.  
На що, чи на кого вона сподівається?»

***
Ось такий коментар. Не важко здогадатись, що мова йде про місцеву зірку Інтернету – завідуючу районним відділом освіти Зубкову Любов Іванівну, яка прославилась завдяки публікаціям на сайті «Білокуракинський портал». Пройшла чутка по селищу, що Любов Іванівна, після прочитання на сайті статей та віршиків на свою честь, дуже сильно образилась чи то на адміністратора, чи то на автора даних опусів, та вирішила подати в суд. Незрозуміло тільки – на кого і за що саме. Бо, враховуючи те, що вона навряд чи розуміється на Інтернет-технологіях і взагалі не знає, як працює будь-який сайт та як на нього додаються матеріали, то і з ким судитися вона хоче – не зрозуміло. Ходять чутки (цікаво, хто їх вигадує та розповсюджує?), що адміністраторів у сайту «Білокуракинський портал» декілька, навіть, кажуть, що цілих три. А, судячи по тому, хто підписується під матеріалами, які туди додаються – то авторів ще більше. От і виникає логічне запитання – на кого подавати в суд? Бо вирахувати ні адміністраторів, ні, тим більше, авторів матеріалів, практично неможливо. Але ж пояснити це самій Любов Іванівні також навряд чи представляється можливим.

Мітки до статті: Зубкова, Любов, Іванівна, начальник, відділу, освіти, стаття, Білокуракине, портал, білокуракинський

Інформація до новини
 • Переглядів: 1 656
 • Автор: bkportal
 • Дата: 22-02-2016, 17:31
22-02-2016, 17:31

Юрій ГРИБЕНКО: НЕ МОЖУ МОВЧАТИ! Пам'яті Решетняка Олександра

Категорія: Публікації / Життя Білокуракинщини

У січні 2014 року потягом «Київ-Луганськ» я повертався з Києва. У Луганську відразу попрямував до автовокзалу, бо добиратись додому було далеко. Раптом за спиною чую питання: «Мужчина! Ви часом не з Майдану?» Обертаюсь і бачу перед собою невисокого чоловіка, дуже тепло вдягненого, з рюкзаком за плечима. Я був екіпірований точнісінько так, і за плечима був рюкзак. Серед красиво вбраних, напахчених, нафарбованих городян ми були схожі, як дві краплі води.

- Так, - відповідаю я.
- Тоді давай знайомитись. Я Олександр Решетняк, з Луганська.
- А я з Луганської області.

Мітки до статті: Белокуракинский, портал, сайт, Белокуракино, Решетняк, Олександр, майдан, Грибенко

Інформація до новини
 • Переглядів: 586
 • Автор: bkportal
 • Дата: 4-01-2003, 13:45
4-01-2003, 13:45

День, якого чекали десятиліття

Категорія: Публікації / Життя Білокуракинщини

Напередодні Нового 2003 року і Різдва Христового в селі Дем’янівка сталася неординарна подія - освячення Хреста і встановлення його на церкві святителя Митрофана - першого Єпископа Воронезького. Учасниками такого великого свята стали не тільки парафіяни цієї церкви, а и церковнослужителі, гості з різних куточків Луганської області.
Не можна словами передати душевне піднесення людей, їх настрій і прагнення відродити колись знищений атеїстами-безбожниками храм, який слугував більше 100 років дем’янівцям і шовкунівцям, був місцем душевної розради і втіхи, спокутою гріхів, молитви до Бога. Дем’янівці і шовкунівці своїм благородним вчинком зробили велике богоугодне діло. Вони своїми руками і за власні кошти збудували в селі не тільки божий храм, а й відродили в своїх серцях віру в Бога, людяність, добро і милосердя.
Варто зазначити, що будівництво тут нової церкви - подія знакова. Така культова споруда після тотальної руйнації храмів і глумління над вірою вперше з’явилася на Білокуракинщині аж через 70 років. Отже, ніякі вітри історії і ніякі політичні перипетії не вивітрили з пам’яті людей віри в Бога, добро, порядність, людяність, милосердя.
Інформація до новини
 • Переглядів: 587
 • Автор: bkportal
 • Дата: 8-05-2002, 14:01
8-05-2002, 14:01

Не простимо!

Категорія: Публікації / Життя Білокуракинщини

«Не простимо!» - під такою назвою в Білокуракинській районній газеті «Прапор Леніна» 18 січня 1944 року було надруковано замітку. В ній повідомлялось, що «ненажерливі бандити за період окупації району розгромили і зруйнували різних будов, культурних приміщень і житлових будинків 683, комбайнів – 35, тракторів – 200, двигунів і автомашин – 53, забрали в трудящих і колгоспах хліба, картоплі, овочів – 132340 ц, великої рогатої худоби – 6081 голову, 4494 коней, 10591 вівцю, 6213 свиней, вивезли на каторгу в Німеччину 582 чоловіка. Всього гітлерівці завдали збитків народному господарству району на суму 169 млн. 828 тис. крб..
У колишньому Лозно-Олександрівському районі окупантами знищено і спалено 136 будинків і споруд, спалено хліб на 70 га. Матеріальні збитки склали 195 млн. 586 тис. 216 крб.
Інформація до новини
 • Переглядів: 598
 • Автор: bkportal
 • Дата: 8-05-2002, 13:59
8-05-2002, 13:59

Низький уклін Вам, солдати Перемоги!

Категорія: Публікації / Життя Білокуракинщини

Роки не можуть згладити в пам'яті великий і многотрудний путь нашого народу, який відстояв свободу, честь і незалежність Вітчизни, розтрощив страшну, антилюдську силу - фашизм. Вічна наша вдячність тим, хто на фронті, зі зброєю в руках або в тилу кував Велику Перемогу.
Вони вже далеко не молоді, ветерани Великої Вітчизняної: як би там не було, з останнього переможного залпу 9 травня 1945-го року час відлічив 57 років. Цього дня вони ніби помолодшають, одягнувши святковий одяг. Із заслуженою гордістю прикріплять до нього численні бойові і трудові нагороди.
Ветерани фронту і тилу разом з дітьми, онуками, друзями зберуться біля священних місць, пам'ятників, обелісків, щоб вшанувати пам'ять загиблих у цій страшній війні. Їх ратний і трудовий подвиг - величний, а життя гідне наслідування. З кожним днем рідшають лави творців Перемоги, адже дають знати про себе прожиті роки, підірване здоров'я і покалічене війною тіло. Та їх, як і тоді, в далекому травні 1945-го, об'єднує і гуртує в лави велике, всеосяжне і бентежне свято Великої Перемоги.
Хай воно і надалі буде немеркнучим світлом великого всенародного подвигу!
^