БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


» » » ЯК "ОЩАДБАНК" КРАДЕ ГРОШІ ТА ДУРИТЬ ЛЮДЕЙ!

Білокуракинський анекдот

Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

(для завантаження газети натисність на посилання і зачекайте 40-50 секунд)

19.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №1    26.05.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №2
02.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №3    09.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №4
16.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №5    23.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №6
30.06.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №7    07.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №8
14.07.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №9   


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>

Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" >>


Інформація до новини
  • Переглядів: 833
  • Автор: bkportal
  • Дата: 26-07-2017, 18:54
26-07-2017, 18:54

ЯК "ОЩАДБАНК" КРАДЕ ГРОШІ ТА ДУРИТЬ ЛЮДЕЙ!

Категорія: Публікації / Статті

В котрий раз помічаю, що при знятті грошей з банкомату в Білокуракинському "Ощадбанку" зникають гроші з карткового рахунку. Причому зникають вони ймовірніше за все під час введення пін-коду, бо суми знімаються також і при звичайній перевірці рахунку, коли також необхідно вводити пін-код. Суми знімаються різні - в залежності від коштів, які лежать на вашому рахунку і від суми, яка знміається. Зазвичай це від 10 до 100 грн. при кожному введенні пін-коду. І це не рахуючи офіційних 1% комісії, які банк також знімає при користуванні платіжною карткою. Але якщо про цей 1% комісії повідомляється на моніторі банкомату, то інша сума (від 10 до 100 грн) знімається без будь-яких попереджень.
Приведу приклад.
Мені було зараховано на рахунок 5500 грн. - про що прийшла смс-ка на мобільний телефон. На рахунку до цього вже було 30 грн. По логіці має бути 5530 грн. (5500 + 30). Я спочатку перевіряю рахунок, заводячи пін-код і бачу суму в 5430 грн. Тобто, вже зняло 100 грн. (!!!) Потім знімаю 500 грн. + 5 грн. комісії (1% від знятої суми). Про цю операцію також приходить смс-ка на мобільний телефон. По логіці на рахунку має залишитись (навіть якщо вірити банкомату) 5430 - 505 = 4925 грн. Але я отримую роздрукований чек, де вказано, що на рахунку залишилось лише 4895 грн., тобто ще на 30 грн. меньше. В результаті за двократне введення пін-коду з рахунку невідомо куди зникло 130 грн., про які ніде не вказано ні в чеку, ні в повідомленнях банкомату.
Як видно, таке раптове "списання" грошей з рахунку в Білокуракинському відділенні "Ощадбанку" стало вже закономірністю. Мало того, що банк фактично забирає частину ваших грошей у вигляді відсотків, так ще й "втихаря" частина ваших грошей кудись зникає.
Пам'ятаю, як колись ще в роки повальної затримки зарплат на більшості державних установ та бюджетних організацій, та навіть при випалті допомоги по безробіттю людям, які приходили отримувати свої гроші в касах "Ощадбанку", деякими "добрими" касирами разом з зарплатою чи мізерними соц.виплатами людям на невеличку суму також видавались лотереї. Тобто, зарплату треба було не тільки заробити на роботі, але ще й виграти в лотерею в "Ощадбанку". Пригадую навіть один кумедний випадок. Я отримував в касі допомогу по безробіттю в розмірі близько 100 грн. і касирша замість цієї суми видає мені лише 90 грн., а на 10 грн. дає лотереї. Причому зробила вона це мовчки - без мого прохання, просто видала лотереї замість грошей. На що я сказав: "Так а мені лотереї не треба! Можно я отримую замість них свої гроші?" Касирша скривилась, але побачивши мою невдоволену фізіономію, відповіла: "Можна." І так само мовчки забрала в мене лотереї і видала замість них недодані 10 грн. І тут почалась дуже цікава реакція. Люди, що стояли поруч зі мною в черзі, почали голосно кричати і обурюватись, бо дехто з них вже отримав абсолютно непотрібні лотереї замість грошей і, звичайно, використав їх, але нічого не виграв. А ті, хто стояли в черзі за мною, почали вимагати від касирши не видавати їм лотереї, а тільки гроші. Як виявилось, люди навіть не знали, що лотереї їм просто нав'язують, бо касири говорили їм, що кожному, хто користується послугами "Ощадбанку" (тобто, знімає готівкові гроші) обов'язково треба видати лотереї на певну суму. І люди беззаперечно в це вірили. Всі! Як стадо баранів! Просто стояли і мовчки отримували лотереї замість грошей, які найчастіше були простими папірцями без будь-якого виграшу. Таким чином банк наживався на простих людях.
От і зараз, вже при користуванні пластиковими картками для зняття готівки з власного рахунку виникає відчуття, що хтось на цьому добре заробляє, бо гроші зникають невідомо куди - начебто і невелики суми, із-за яких, здається, не варто піднімати галас, але, якщо врахувати, скільки людей користується банкоматами і які знімаються суми грошей, то стає зрозумілим, що рахунок йде не на одну тисячу гривень щодня...
Бо народ - це звичайне бидло, стадо баранів, яких можна запросто дурити і непогано на цьому наживатись...

Глас Народу
Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.
^