БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


» » » ЧИ БУДУТЬ В БІЛОКУРАКИНЕ ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ?
Інформація до новини
 • Переглядів: 975
 • Автор: bkportal
 • Дата: 28-05-2017, 14:34
28-05-2017, 14:34

ЧИ БУДУТЬ В БІЛОКУРАКИНЕ ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ?

Категорія: Публікації / Статті

Кажуть, що дороги у нас в Білокуракине почали якісні будувати. Практично європейської якості! Причому будують не наші, місцеві автодорівці, а підрядчики із Сіверодонецька. Мовляв, наші місцеві роблять дорогу набагато гіршої якості та ще й гроші деруть чималенькі.
Хоча це дещо дивно, бо ті, кому доводиться їздити в Сіверодонецьк, бачили, які дороги там, і на під'їзді до міста, і в самому місті. В Сіверодонецьку взагалі є такі ділянки дороги, де не те що проїхати, а пройти дуже складно. Навіть гірші, ніж в нашому Білокуракине...
Але ж нещодавно мені довелось бачити, як ремонтували дорогу на вулиці Набережній в Білокуракине. Тільки-но закінчився дощ і на дорогах ще були калюжі, а ремонтники спокійно клали асфальт на мокру дорогу. За технологією таке укладання асфальту є грубим порушенням, бо при випаровуванні вологи асфальт знову почне тріскатись, яким би якісним не був спочатку. Хоча дорогу заливали смолою і візуально те, що стоїть вода, майже не видно. Але ж дощ все одно робив свою справу!
Асфальт поклали, але чи довго він буде в такому стані?
Кажуть, що на ремонт доріг в Білокуракине громада виділили більше 12 млн. грн. По каналу ЛОТ сказали, що заасфальтували близько 10 тис. квадратних метрів (або 1 га площі). Виходить, вартість 1 кв. метра - 1200 грн. Для порівняння - вартість 1 кв. метра алейки, на якій покладено тротуарну плитку - близько 100-120 грн. (тобто в 10 разів менше!).
Вже в цьому році всі ці мільйони закатають в асфальт. Залишається сподіватись, що недарма! Бо хочеться все ж таки походити та поїздити по нормальним дорогам і тротуарам якомога довше...

Глас Народу
Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Добавление комментария

Им'я:*
E-Mail:
Коментар:
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
^