БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


Информация к новости
 • Просмотров: 2
 • Автор: NedMandalis4552
 • Дата: Сегодня, 08:12
Сегодня, 08:12

ПОРА ВІДПУСТОК АБО ІСТОРІЯ ПРО ЗАГУБЛЕНИЙ ТЕЛЕФОН

Категория: Публікації / Оповідання

Літо. Пора відпусток і канікул. Відвідав свою дитину в таборі "Лісова галявина”, гуляли по території і раптом знайшли смартфон. Лежить собі гарненький на стежці, теплий ще, напевно тільки що випав з кишені якого-небудь телепня. Спершу хотіли віднести на охорону, але по дорозі вирішили, що можемо і самі зателефонувати за яким небудь номером, з'ясувати ім'я власника, і повернути телефон за винагороду. Так навіть приємніше.У телефонній книзі було тільки два контакти. "мама і папа". Я натиснув "папа".
- Привіт, синку! - пролунав у трубці густий баритон.
- Вибачте, це не синок. - сказав я. - Ми знайшли телефон, хочемо повернути власнику. Це телефон вашого сина?
- Так, сина. - злегка розгублено відповів співрозмовник на тому кінці. - А як він у вас виявився?
- Кажу ж - знайшли. Гуляли, дивимося телефон лежить. Напевно з кишені випав. Він у вас в якому загоні?
- Хто?
Баритон відверто тупив. "Треба було дзвонити "мама" - подумав я. З іншого боку, мені легко було зрозуміти розгубленість батька, коли з номера дитини дзвонить якийсь незрозумілий мужик. Тому я терпляче повторив.
- Син ваш. В якому він загоні, ви знаєте?
- Він ні в якому не в загоні.
- Він що, вожатий?
- Який вожатий ?! Ви де взагалі цей телефон знайшли ?!
- Тут, на території.
- На якій території?!
Информация к новости
 • Просмотров: 80
 • Автор: HongWakehurst7
 • Дата: 13-06-2017, 14:19
13-06-2017, 14:19

ЗНОВУ ЗЛИВА АБО ЯК НАСОЛОДЖУВАТИСЬ ЖИТТЯМ

Категория: Публікації

Сусідка постійно жаліється на те, що вона бризкає колорадського жука на картоплі, а він як сидів, так і продовжує сидіти, та ще й плямкає - жує та облизується і почувається досить непогано. Вона навіть почала грішити на те, що їй наші місцеві торгаші продали якусь негожу і неефективну отруту для колорада. Вона бризкала картоплю і весь час посилала прокльони - то на голову колорадського жука, то в бік торгашів, в яких купила отруту. Грозилась навіть, якщо отрута не подіє, піти потім і вилити її на голови тим, в кого цю отруту купила.
І ось вона закінчила свою брудну роботу на городі і зібралась вже йти додому... Змахнула піт з чола, задоволено оглянула свій город... І тут раптом пролунав грім... На небі насувались темні-претемні дощові хмари. Вона подивилась вгору і промовила:
- Ще бл@дь дощу не хватало!.. Тільки ж побризкала!..
Жінка зібралась і матюкаючись, пішла додому...
Информация к новости
 • Просмотров: 129
 • Автор: bkportal
 • Дата: 8-06-2017, 00:57
8-06-2017, 00:57

ЯК ПРИЙМАЮТЬ НА РОБОТУ ДО БІЛОКУРАКИНСЬКО-ТРОЇЦЬКОГО ВІЙСЬККОМАТУ АБО НАВІЩО ПОТРІБНІ ДІЛОВОДИ

Категория: Публікації / Статті

Кажуть, що в Білокуракинсько-Троїцький військкомат на роботу потрібні діловоди. Але при цьому вони мають бути військовими. Тобто, будь-кого, хто придатний до військової служби, пройшов медкомісію і має відповідний фах, можуть взяти на роботу. Це можуть бути і жінки, і чоловіки, які мають вищу або середньо-спеціальну освіту. З ними укладається контракт на військову службу. Але тут є один нюанс. Якщо укладається контракт на військову службу, то людина, що підписала такий контракт, вже не є цивільною, а становиться військовою, тобто зобов'язана прийняти військову присягу. А значить, повністю стає залежною від наказів військового керівництва. Будь-яке невиконання таких наказів чи навіть просто розпоряджень начальства тягне за собою кримінальну відповідальність згідно законів про військову службу. Також така людина не може звільнитись з роботи за власним бажанням, бо фактично є військовою і повинна працювати до кінця дії контракту. Крім того, таку військову людину, навіть якщо її спочатку прийняли на посаду діловода, можуть запросто відправити (згідно наказу військового керівництва) в зону бойових дій (в АТО), попередньо, звісно, відправивши на 1-2 місячне навчання в учебку. Але хоче того, чи ні ця людина - її ніхто питати не буде. Бо якщо є наказ - його треба виконувати. За невиконання наказу - притягнення до кримінальної відповідальності.
В результаті, таким чином, на роботу до військкомату заманюють працювати людей, які шукають роботу. Іноді можуть запропонувати оформитись на одну посаду (з більшою зарплатою), а фактично пропонують працювати на зовсім іншій посаді (з меншою зарплатою). Звісно, отримувана зарплата буде дуже різнитися від тієї, яка має бути згідно займаної посади. А от різницю, кажуть, треба буде віддавати в руки відповідним посадовим особам військового комісаріату - як подяку за надану роботу.
Информация к новости
 • Просмотров: 106
 • Автор: bkportal
 • Дата: 6-06-2017, 14:19
6-06-2017, 14:19

ЩО ТАКЕ ДЖУРА ТА ДЕНЬ ПІОНЕРІЇ АБО НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ

Категория: Публікації / Статті

Символіка військово-патріотичної гри Джура
Для сучасної української молоді - в основному шкільного віку - щороку стали проводити гру "Сокіл" (або "Джуру"). Що таке "Джура" і звідки це слово? Звернімось до Вікіпедії.
***Джу́ра, цюра або чура —так називали в Україні в 16—18 століттях зброєносця, учня у козацької старшини. Зазвичай джурами були молоді хлопці. Разом з козаками джури ходили в походи, брали участь у боях. Первісно джура перське слово, що означає товариш, в українську потрапило як запозичення з тюркської.***
А тепер інформація про гру "Сокіл" ("Джура").
***Метою дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») є:
виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно -масової та військово-спортивної патріотичної роботи;
формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій;
виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя;
виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей.
Метою змагань є реалізація завдань дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») щодо поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій.
Завдання змагань:
фізичне, соціальне, розумове та духовне виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей.
вшанування геройського чину всіх борців за незалежність Української держави;
формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, військово-патріотичного виховання;
популяризація серед молоді військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля, історії визвольних змагань та української військової традиції;
Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування на районних, обласних та всеукраїнському етапах, в ході яких відбувається відбір кращих команд та визначення переможців.***
Але зараз мало хто із сучасних дітей шкільного віку знає, що колись (фактично до 1992 року) в Україні відзначався День Піонерії - радянське свято піонерського руху, що офіційно святкувалось 19 травня - так само, як тепер проводять гру "Сокіл" ("Джура").
Информация к новости
 • Просмотров: 162
 • Автор: bkportal
 • Дата: 3-06-2017, 01:46
3-06-2017, 01:46

ЯКУ РОБОТУ ПРОПОНУЮТЬ В ІНТЕРНЕТІ

Категория: Публікації / Статті

Купити спайс-сіль можна запросто в Україні
Зайшов на сайт, де пропонують роботу. Почав розпитувати у роботодавця про умови, про зарплату, про перспективу кар'єрного зросту... Спочатку пообіцяли дуже гарні умови, високу зарплату, класну перспективу... Але... Коротше кажучи, сенс роботи - це розповсюдження спайсу (солі). Для тих, хто не в курсі, поясню, що спайс - це синтетичний наркотик, який за своєю дією в десятки разів сильніше за коноплю. Порошок розводиться і наноситься на основу, якою може бути будь-яка сушена аптечна трава, яка потім викурюється. Іноді спайс додається в алкоголь, посилюючи його дію і люди просто під його впливом дуріють, стають повністю неадекватними. Поступово мозок людини руйнується...
Суть роботи зводиться до того, що потрібно отримувати пакетики зі спайсом (поштою чи кур'єром), потім залишати скарбничку (кілька різних схованок в різних місцях за попередньо вказаними роботодавцем адресами), потім повідомляти про виконану роботу. Клієнти самі знаходять ці скарбнички, самі розплачуються за товар із постачальником (без участі агента-розповсюджувача). А тому, хто розповсюджує наркотик, навіть не потрібно ні з ким зустрічатись. Все робиться без прямого контакту між постачальником, розповсюджувачем та споживачем. Гроші перераховуються або на банківську картку, або на QIWI-гаманець, для реєстрації якого необхідний лише номер мобільного телефону.
Зарплата - 20 тис. грн. за тиждень (або 80 тис. грн. в місяць) при умові виконання плану.
Информация к новости
 • Просмотров: 174
 • Автор: bkportal
 • Дата: 31-05-2017, 15:30
31-05-2017, 15:30

ХТО "КЛАДЕ" НА АЛЕЙКИ В БІЛОКУРАКИНЕ АБО КУДИ ЗНИКАЮТЬ МІЛЬЙОНИ ІЗ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ?

Категория: Публікації / Статті

Тротуари в Білокуракине, квартал Миру, 31.05.2017
На кварталі Миру в Білокуракине почали ремонтувати тротуар. Там мають прокласти близько 800 метрів алейки вздовж всіх 8-и багатоквартирних будинків. Але роботи, як видно, почались нещодавно. Працює бульдозер, який згорнув старий асфальт з алейки, та продовжує розрівнювати землю.
Після обіду бригада із 6 чоловік не особливо й працювала, майже всі робочі, крім бульдозериста, спокійно відпочивали на траві в затінку під деревами. Було видно, що до роботи вони особливо й не рвались.
З одного із сусідніх будинків вийшов якийсь чоловік - мабуть, місцевий мешканець, і по-дружньому, по-простому запитав в одного із робочих, що стояв окремо від інших:
- Ну що, хлопці, діло хоч буде?!. - маючи на увазі ремонт алейок.
На це звернення чоловіка робочий-автодорожник взагалі не звернув уваги. Тоді чоловік, підійшовши трохи ближче, вже голосніше задав інше запитання:
- Хлопці, а ви звідки? Ви ж не місцеві?!
І ось тут робочий відреагував. Він, як виявилось, стояв у навушниках і, мабуть, слухав музику. Тому відразу і не розчув першого запитання. Але, почувши вже друге запитання, відповів чистою російською мовою:
- Ми із другова рєгіона!
- Так звідки? Із Сіверодонецька мабуть? - допитувався місцевий чоловік.
- Нєт!.. Ми із другова рєгіона! - продовжував наполягати робочий автодорожник.
- Мабуть із Донбасу? Чи що? - знову запитав чоловік.
Робочий криво посміхнувся але вголос нічого не став відповідати чоловікові. Лише знову натягнув на вуха навушники, відвернувся і мімічно промовив щось на зразок "мужик, іді нах.й!" І чоловік, не дочекавшись відповіді, пішов геть.
Информация к новости
 • Просмотров: 139
 • Автор: bkportal
 • Дата: 30-05-2017, 17:00
30-05-2017, 17:00

31 травня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ

Категория: Публікації / Статті

В багатьох розвинених країнах все більше стає тих, хто відмовляється від паління. В Україні теж є така тенденція, але все одно тих, хто палить, дуже багато. Багато хто починає пробувати сигарети вже в дитинстві або в підлітковому віці, а потім ця звичка залишається і в дорослому житті. Психологи кажуть, що підлітки починають палити і таким чином самостверджуються, показуючи всім оточуючим (в першу чергу - своїм ровесникам), що вони вже дорослі і можуть дозволити собі звички дорослих людей. Потім ця звичка спрацьовує, коли вже доросла людина опиняється в якомусь стресовому стані та має певні психологічні проблеми. І перша ж її реакція - це взяти сигарету в рота. Кажуть, що цей інстинкт природній, бо вже з народження дитина інстинктивно тягнеться до грудей матері, спочатку при потребі в їжі (грудному молоці), бо почуття голоду - це вже стрес для дитини, а потім при будь-якій іншій стресовій ситуації - залишенні наодинці, в темряві, переляку від гучного звуку, голосу, від різкої зміни навколишнього середовища та ін.
Так само спрацьовує цей інстинкт вже і в дорослому віці, просто стресові ситуації стають вже дещо іншими. І дорослі тягнуть до рота вже не материнські груди, а звичайні сигарети, а потім, можливо, й інші шкідливі для здоров'я речовини, наприклад, марихуану (коноплю), поступово звикаючи й до них.
Деякі психологи кажуть, що доросла людина, яка палить, затрималась в своєму розвитку на рівні дитини, бо не може вирішувати свої проблеми іншим чином, крім як взяти в рота сигарету. І хоча це не допомагає, звичка все одно залишається.
Информация к новости
 • Просмотров: 216
 • Автор: bkportal
 • Дата: 28-05-2017, 14:34
28-05-2017, 14:34

ЧИ БУДУТЬ В БІЛОКУРАКИНЕ ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ?

Категория: Публікації / Статті

Кажуть, що дороги у нас в Білокуракине почали якісні будувати. Практично європейської якості! Причому будують не наші, місцеві автодорівці, а підрядчики із Сіверодонецька. Мовляв, наші місцеві роблять дорогу набагато гіршої якості та ще й гроші деруть чималенькі.
Хоча це дещо дивно, бо ті, кому доводиться їздити в Сіверодонецьк, бачили, які дороги там, і на під'їзді до міста, і в самому місті. В Сіверодонецьку взагалі є такі ділянки дороги, де не те що проїхати, а пройти дуже складно. Навіть гірші, ніж в нашому Білокуракине...
Але ж нещодавно мені довелось бачити, як ремонтували дорогу на вулиці Набережній в Білокуракине. Тільки-но закінчився дощ і на дорогах ще були калюжі, а ремонтники спокійно клали асфальт на мокру дорогу. За технологією таке укладання асфальту є грубим порушенням, бо при випаровуванні вологи асфальт знову почне тріскатись, яким би якісним не був спочатку. Хоча дорогу заливали смолою і візуально те, що стоїть вода, майже не видно. Але ж дощ все одно робив свою справу!
Асфальт поклали, але чи довго він буде в такому стані?
Информация к новости
 • Просмотров: 423
 • Автор: bkportal
 • Дата: 26-05-2017, 00:18
26-05-2017, 00:18

ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ КЕРІВНИКИ РАЙОНУ В РОБОЧИЙ ЧАС АБО З КОГО БЕРУТЬ ПРИКЛАД ДІТИ

Категория: Публікації / Статті

Все таки не дарма в народі кажуть, що будь-яка влада в Україні
під кінець свого правління стає придатна лише для одного - розстрілу!..
 
На білокуракинському стадіоні реально побільшало людей, які почали бігати і займатись спортом. От тільки цих бігунів та бігунок вистачає, на жаль, не надовго. Так само і "качків" в тренажерному залі теж побільшало, хоча реальних культуристів чи атлетів не видно. Наче качаються, наче спортом займаються, а де результати? Одні дрищі кругом. Бігають та качаються хто день-два, хто тиждень, а хто місяць. А потім знову кудись зникають... Мабуть, від'їдаються та відлежуються, нарощують жирок та сало... А потім через деякий час знову навідуються на стадіон, щоб полякати тренажери та трибуни на стадіоні своєю присутністю.
Так само все частіше можна бачити на другому поверсі в будівлі на стадіоні, як представники нашої місцевої влади грають в більярд. Зокрема, часті гості там голова районної ради Бондаренко К.І. та колишній заступник голови райдержадміністрації, його друг та соратник, один із основних розбазарників білокуракинської землі – землевпорядник пан Косяченко С.О. Час від часу з'являється там і голова РДА Іванюченко С.І. зі своїм тілоохоронцем і за сумісництвом 1-м заступником - паном Щебетенком С.В. Вони, звісно (крім хіба що Щебетенка), не качаються, а лише грають в більярд - тобто, займаються своєю основною роботою - шари ганяють. Причому роблять це в будні дні і в робочий час. Мабуть, щоб ніхто не заважав, бо якраз в такий час людей на стадіоні небагато або і взагалі немає. Саме за таку роботу ці державні службовці отримують свою надвисоку зарплату із бюджету! Тобто, живуть за рахунок платників податків, та ще й непогано живуть - не бідно, навіть жирують! Бо на стадіон приїздять на власних автівках, заїжджаючи по бігових доріжках аж до самої будівлі. Бо їм, представникам влади, мабуть, в падло пройтись пішки пару сотень метрів, а треба заїхати аж до будівлі, поставити автівку посеред бігових доріжок, де бігають люди, катаються на роликах діти, і почуватись там як у себе вдома.
Информация к новости
 • Просмотров: 192
 • Автор: bkportal
 • Дата: 22-05-2017, 22:41
22-05-2017, 22:41

День Героїв України. Історія виникнення

Категория: Публікації / Статті

23 травня - День Героїв України
23 травня - День  Героїв  України
23 травня – День Героїв, вшанування борців за волю України. День Героїв – це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.
День Героїв відзначають понад сімдесят років. У суворі роки німецької окупації, у час протибільшовицької збройної боротьби українці на чолі з ОУН вшановували пам'ять Героїв. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв.
Чому саме травень обрано для вшанування Героїв? Тому що в травні віддали своє життя у визвольній боротьбі кращі сини України XX століття: З травня 1924 року — головний ідеолог державної самостійності України початку XX століття, один із співавторів ідейних засад українського націоналізму Микола Міхновський (родом з Полтавщини); 25 травня 1926 року в Парижі від кулі більшовицького агента загинув головний провідник української національно-визвольної боротьби 1917-1921 років Симон Петлюра (родом з Полтави); 23 травня 1938 року в Ротердамі вибух бомби, підкладеної агентом НКВС, обірвав життя організатора українського націоналістичного руху, засновника та першого Провідника УВО та ОУН полковника Євгена Коновальця (родом зі Львівщини).
В роки німецької, а згодом радянської окупації цей день відзначався у підпіллі та в українській діаспорі. З проголошенням незалежності День Героїв відзначається в Україні. Українські герої поставили свободу рідного народу понад свої особисті інтереси і присвятили власне життя служінню українській нації.
Назад Вперед
^