БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


Информация к новости
 • Просмотров: 77
 • Автор: HildegardKzv
 • Дата: 13-06-2017, 16:03
13-06-2017, 16:03

ПРОГРЕСУЮЧА ШИЗОФРЕНІЯ ПУТІНА АБО ЯК ТРЕБА ПЕРЕПИСУВАТИ ІСТОРІЮ

Категория: Новини світі / Відео

Нещодавно президент всія-московії х#йло-путін при зустрічі із новообраним президентом Франції Емануелем Макроном заявив:
 
- С поездки царя Петра во Францию не началась история российско-французских отношений. Она имеет гораздо глубокие корни. Просвещенная французская публика знает о русской Анне - королеве Франции. Младшая дочь нашего великого князя Ярослава Мудрого была женой Генриха I-го и внесла существенный вклад в развитие Франции, будучи основательницей - одной из основательниц двух как минимум европейских династий - Бурбонов и Валуа, одна из которых до сих пор правит в Испании, как мы знаем...
 
Явні ознаки прогресуючої шизофренії у х#йла-путіна, який приписує російській історії княгиню Анну - дочку київського князя Ярослава Мудрого... А ще в Москві встановили пам'ятник Володимиру Великому (батько київського князя Ярослава Мудрого), якого також чомусь вписали в російську історію... Подивіться це відео і зробіть висновки: https://www.youtube.com/watch?v=ycqIWsdLcqQ !
Информация к новости
 • Просмотров: 65
 • Автор: CaitlinFranklyn
 • Дата: 13-06-2017, 09:30
13-06-2017, 09:30

ЗВІДКИ ПОХОДИТЬ НАЗВА ПАРИЖУ?

Категория: Головна / Новини світі

Коли донька Ярослава Мудрого Анна приїхала у Францію, вона привезла своєму майбутньому чоловіку гостинець - великий шмат українського сала, виклала його на стіл і сказала: "Поріж". Французам це слово так сподобалось, що згодом вони так назвали свою столицю...
Информация к новости
 • Просмотров: 374
 • Автор: bkportal
 • Дата: 22-03-2017, 22:18
22-03-2017, 22:18

СУМНА ЗВІСТКА. В ЕСТОНІЇ ПОМЕР АКТОР ЛЕМБІТ УЛЬФСАК

Категория: Головна / Новини світі

Помер актор Лембіт Ульфсак
У середу, 22 березня, в Естонії помер актор Лембіт Ульфсак. Йому було 69 років. Відомий актор, улюбленець ще радянської дітвори, Лембіт Ульфсак - помер. Найбільше його пам'ятають саме діти покоління 1970-1980хх років. Його неперевершений Жак Паганель із фільму "В пошуках капітана Гранта" (по роману Жюля Верна), містер Ей із фільму "Мері Попінс, до побачення", містер Дарлінг із фільму "Пітер Пен" та багато інших... Всі ці геніальні ролі залишились в пам'яті багатьох людей на просторах колишнього Союзу. Один з останніх фільмів за участю Лембіта Ульфсака "Мандарини" грузинського режисера Зази Урушадзе був номінований на кінопремії "Оскар" і "Золотий глобус" у номінації "Кращий фільм іноземною мовою" в 2015 році.
Информация к новости
 • Просмотров: 317
 • Автор: bkportal
 • Дата: 27-12-2016, 22:33
27-12-2016, 22:33

В АМЕРИЦІ ПОМЕРЛА АКТРИСА КЕРРІ ФІШЕР, ВІДОМА ЯК ПРИНЦЕСА ЛЕЯ ІЗ ФІЛЬМУ "ЗОРЯНІ ВІЙНИ"

Категория: Головна / Новини світі

Померла актриса Керрі Фішер - Carrie Fisher - принцеса Лея із фільму Зоряні війни
23 грудня 2016 року у Керрі Фішер сталася зупинка серця під час перельоту з Лондона до Лос-Анджелеса. Пасажир, що сидів поруч, пізніше повідомив, що актриса перестала дихати. Він проводив їй серцево-легеневу реанімацію, поки не прибули медики. У Лос-Анджелесі Фішер була доставлена ​​в медичний центр ім. Рейгана, де була підключена до штучної вентиляції легенів. Актриса померла через чотири дні, 27 грудня, о 8:55 ранку за місцевим часом у віці 60 років. Її мати Деббі Рейнольдс померла на наступний день, 28 грудня від інсульту під час організації похорону доньки...
R.I.P. Принцеса Лея...
Информация к новости
 • Просмотров: 329
 • Автор: bkportal
 • Дата: 20-12-2016, 23:53
20-12-2016, 23:53

20 грудня 2016 турок Алтинташ застрелив московського дипломата Карлова

Категория: Головна / Новини світі

Мевлют Мерт Алтинташ - герой Туреччини
Информация к новости
 • Просмотров: 365
 • Автор: bkportal
 • Дата: 13-12-2016, 21:02
13-12-2016, 21:02

СУПЕРМІСЯЦЬ В НІЧ НА 14 ГРУДНЯ ЗАТЬМАРИТЬ НАЙКРАСИВІШИЙ ЗОРЕПАД 2016 РОКУ

Категория: Головна / Новини світі

Щорічно, з 4 по 17 грудня, на нічному небі спостерігається один з найбагатших потоків північної півкулі - Гемініди. У цей час Земля проходить через рій дрібних частинок, викинутих в космос астероїдом Фаетон. Потік летить не назустріч планеті, а наздоганяє її, тому швидкість метеорів невисока.
14 грудня пік активності максимум гемінідів доведеться на 4.00 за Києвом, в цей час очікується падіння до 120 метеорів на годину. Але Місяць у цю ніч буде на найближчій відстані від Землі і о 4.06 годині увійде в фазу повного місяця. У світлі третього в цьому році супермісяця при безхмарній погоді можна буде побачити тільки найяскравіші метеори.
Відкритий в 1983 році об'єкт 3200 Фаетон не є кометою, так як у нього немає хвоста. Астрономи відносять його до проміжних об'єктів, які представляють собою щось середнє між астероїдами і кометами. Орбіта Фаетона дуже витягнута, що дозволяє йому при русі навколо Сонця перетинати орбіти всіх чотирьох планет земної групи від Меркурія (Венера, Земля) до Марса. При цьому він підходить до світила ближче будь-якого відомого астероїда, тому отримав назву на честь героя грецького міфу про сина бога Сонця Геліоса.
Дослідження метеорного потоку показали, що вік його частинок близько 1000 років. Тобто, якщо Фаетон був кометою, то за 1000 років вона зробила багато обертів навколо Сонця, через що лід з її ядра випарувався і хвоста у комети не стало, від ядра залишився тільки кам'яний остов.
Гемініди - це красивий метеорний потік-гігант, що перевершує за кількістю "падаючих зірок" всю решту метеорних потоків, включаючи серпневі Персеїди.
 
bkportal
Информация к новости
 • Просмотров: 377
 • Автор: bkportal
 • Дата: 19-11-2016, 19:55
19-11-2016, 19:55

ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ ТА НЕЗАКОННІ ДОХОДИ

Категория: Головна / Новини світі

Почув в новинах, що в Індії прем'єр-міністр видав наказ про вилучення з обігу купюр по 500 та 1000 рупій (найкрупніших купюр). Смисл полягає в тому, що всі багатії тримають свої нелегальні гроші не на рахунках в банках, а саме в готівці. І зрозуміло, що ця прихована готівка зберігається в найкрупніших купюрах. До Нового 2017 року всі бажаючі, звісно, можуть обміняти ці крупні купюри на більш дрібні або здати їх в банк, поклавши на рахунок, але з поясненням походження цих грошей. Якщо виявиться, що гроші зароблені незаконним шляхом, то власника можуть притягнути до кримінальної відповідальності або накласти штраф у розмірі 200% від суми, покладеної на рахунок в банку. Бідні громадяни Індії, які не мають в своєму користуванні купюр великого наміналу або взагалі не мають великих заощаджень чи доходів, радіють такому рішенню Прем'єр-міністра. А от багатії сходять з розуму. Подекують, що дехто з них почав використовувати купюри великого номіналу як обгорточний папір, а дехто похапцем почав їх спалювати цілими мішками, боючись, що правоохоронні органи можуть виявити ці гроші і запитати про їх походження. Ось так...
Информация к новости
 • Просмотров: 371
 • Автор: bkportal
 • Дата: 2-05-2016, 12:11
2-05-2016, 12:11

Письмо Путину. От вятского мужика.

Категория: Головна / Новини світіМужик правду сказав хуйлу-путіну про життя в росії.
Информация к новости
 • Просмотров: 550
 • Автор: bkportal
 • Дата: 2-04-2016, 15:09
2-04-2016, 15:09

РОСІЯ РОЗПОЧАЛА ЩЕ ОДНУ ВІЙНУ!!!

Категория: Головна / Новини світі

Початок квітня відзначився не дуже гарною новиною. В Закавказзі, в Республіці Нагірний Карабах, яка є складовою частиною Азербайджану, а фактично з 1990-х років окупована Вірменією, розпочались активні бойові дії. В ескалації конфлікту кожна із сторін звинувачує одна одну. Вірменія заявила, що Азербайджан розпочав наступ і обстрілює вірменські села Нагірного Карабаху. Азербайджан в свою чергу заявив, що напередодні в результаті збройних сутичок вірменськими військовими було вбито двох солдат Азербайджанської армії... В цьому давньому конфлікті присутній також і російський слід. Ще з 1990-х років Росія підтримує Вірменію, в т.ч. зброєю та військовими. На території Вірменії і зараз присутні частини російської Армії, які, начебто, знаходяться там в якості миротворців.

Під час війни між Вірменією та Азербайджаном в період 1987 - 1994 роки загинуло близько 30 тис. людей з обох боків. Потім цей конфлікт вдалось заморозити і припинити активні бойові дії. Але автономна область у складі Азербайджану - Нагірний Карабах - опинилась окупованою Вірменією. Бо більшість населення цього краю - етнічні вірмени. Врегулювати конфлікт дипломатичним шляхом і визначити статус Нагірного Карабаху протидіючим сторонам - Вірменії та Азербайджану - так і не вдалося, і конфлікт був фактично замороженим. Час від часу в цьому регіоні відбувались сутички між військовими, але відкритого активного протистояння давно вже не було.

Метки к статье: білокуракине, україна, росія, війна, портал, сайт, новини

^