БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ

Інформаційно-розважальний сайт
селища Білокуракине Луганської області


Информация к новости
 • Просмотров: 84
 • Автор: bkportal
 • Дата: 10-06-2017, 01:52
10-06-2017, 01:52

ЕХ, СЛАВКО! ДЕ Ж ТИ БУВ РАНІШЕ? ГУРТ "ОКЕАН ЕЛЬЗИ" В ЛИСИЧАНСЬКУ - 09.06.2017

Категория: Головна / Новини Луганщини

Ех, Славко! Де ж ти був раніше - в 2012-2013 роках??!
Якби гурт "Океан Ельзи" приїхав в Лисичанськ, Сіверодонецьк, Луганськ, Алчевськ, Кр.Луч, Старобільськ та інші міста Луганської області і дав би безкоштовний концерт справжньої української рок-музики, то, можливо, хоч щось би перевернулось в головах тих людей, які протягом багатьох років були зомбовані російською пропагандою і які фактично продали-пропили-подарували Луганщину російській владі та їхнім мерзотним гнидам-посіпакам та бандформуванням ахметова-єфремова-януковича...
Якби ж ти - Славко Вакарчук, який збирав і збирає повні зали та стадіони по всій Україні - приїхав на Схід своєї держави раніше, ще до війни, і підтримав своїх фанів, прихильників, своїх українців, то все могло б бути зовсім інакше...Із громом та блискавками, але в вишиванках і з національними прапорами Луганщина зустрічала гурт "Океан Ельзи". Музиканти дали безкоштовний концерт в Лисичанську рамках свого світового туру. За посилених заходів безпеки і під проливним дощем мешканці Луганської області не здавались без бою.
Информация к новости
 • Просмотров: 429
 • Автор: GustavoBardsley
 • Дата: 13-05-2017, 16:00
13-05-2017, 16:00

ПРО АЛЕЙКИ В БІЛОКУРАКИНЕ, 10 МІЛЬЙОНІВ ТА НЕНАЖЕРЛИВИХ ПТАШОК, ЩО СКЛЬОВУЮТЬ АСФАЛЬТ

Категория: Головна / Новини Луганщини

В Білокуракине, як і по всій Луганській області (та і по всій Україні) люди жаліються на погані дороги, тротуари, пішохідні алейки. Але в минулому 2016 році в селищі було відремонтовано, а фактично прокладено кілька нових алейок із плиток. В основному нові алейки були зроблені в центрі - по вулиці Історичній, Центральній, Парковій. Працювало кілька бригад робітників, кожна з яких виконувала свою ділянку роботи. Платили зарплату працівникам в розмірі мінімальної - на той час 1450 грн. на місяць (нараховувалось). Чистими виходило близько 1200 грн.
Сама плитка на той час коштувала в межах 50-60 грн. за 1 м кв. Плюс вартість піску, цементу, підвезення води та ін. матеріалів. В цілому виходило до 150-200 тис. грн. за кожну таку алейку в центрі селища. Алейки зробили по вул. Парковій 750 кв. м; вул. Історичній (навпроти школи) 800 кв. м; ділянки біля Ощадбанку, районної лікарні 400-500 м кв. Тобто, загалом виходить близько 2000 кв. метрів алейок. Якщо підрахувати вартість, то виходить до 500 тис. грн. Зрозуміло, що такі фактори під час будівництва, як "усушка", "утруска", "просипка", "змивка" і "раптове зникнення" в темний час доби - теж зіграли свою роль... Ну, помножимо цю суму на 2 (це вже як закон) і отримуємо близько 1 млн. грн. загалом на будівництво алейок в центрі селища. Але ось тут з'являється дуже цікава інформація. Виявляється, що за документами, оформленими на капітальний ремонт пішохідних доріжок в центрі селища було витрачено близько 10 млн. грн.!!!   Уявляєте?!? ДЕСЯТЬ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ!  ДЕСЯТЬ!!! МІЛЬЙОНІВ!!! БЛ...Ь!!!!!! Та за такі гроші можна було плиткою не тільки три калічних алейки викласти в центрі селища, а прокласти її від РЕМу до водосховища "Наливне" по обидва боки вулиці Центральної, а це майже 8 км!!!
Информация к новости
 • Просмотров: 243
 • Автор: bkportal
 • Дата: 4-05-2017, 10:54
4-05-2017, 10:54

Канал ЛОТ. Тема дня. Сергій Василюк (соліст "Тінь Сонця"), 04.05.2017

Категория: Новини Луганщини / Канал ЛОТСергій Василюк, соліст гурту "Тінь Сонцю", на Луганщині. Канал ЛОТ (Луганське обласне телебачення) 04.05.2017 року
Информация к новости
 • Просмотров: 295
 • Автор: bkportal
 • Дата: 25-04-2017, 22:36
25-04-2017, 22:36

25 КВІТНЯ ОКУПОВАНА ЧАСТИНА ЛУГАНЩИНИ ВІДКЛЮЧЕНА ВІД ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Категория: Головна / Новини Луганщини

Минулої ночі електроенергія із Луганської ТЕС (м.Щастя) перестала поступати на непідконтрольну Україні частину Луганської області. Про це заявив вдень 25 квітня голова Луганської обласної адміністрації Ю.Гарбуз.
"У відповідь на це окупантами були знеструмлені населені пункти на підконтрольній території України. Без електропостачання залишилися Трьохізбенка, Кряківка, Калаус, Оріхове-Донецьке Луганської області, це 1680 абонентів", - йдеться у повідомленні обласної прес-служби.
Цікаво, про що думали в адміністрації області раніше? Невже вони сподівались, що, відключивши від електрики непідконтрольні території, електрика якимось дивним чином буде звідти поступати назад в Україну?.. А звідки ж вона візьметься, якщо їх взагалі відключили від неї?  
Звичайно, вже пізніше електропостачання на окупованій частині Луганської області хоч і з перебоями, але поновилось завдяки підключенню до мережі сусідньої Донецької області. Бо на непідконтрольній Україні території Донецької області працює 3 ТЕС, потужностей яких вдосталь, щоб забезпечувати електроенергією обидві окуповані частини двох областей України. Хоча в російських ЗМІ відразу натхненно почали розповідати про підключення так званої "ЛНР" до електромереж Росії. Хоча на даний момент це фактично технічно поки що неможливо.
Информация к новости
 • Просмотров: 371
 • Автор: bkportal
 • Дата: 20-04-2017, 18:00
20-04-2017, 18:00

З 25 КВІТНЯ ЛУГАНСЬКА ТЕС ПОВНІСТЮ ПРИПИНЯЄ ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА НЕПІДКОНТРОЛЬНУ УКРАЇНІ ТЕРИТОРІЮ

Категория: Головна / Новини Луганщини

20 квітня генеральний директор ЛЕО (Луганське енергооб'єднання) Володимир Грицай в ефірі телеканалу ЛОТ заявив, що з 25 квітня з 00 годин повністю припиняється постачання електроенергії на непідконтрольну Україні територію Луганської області. Таким чином Луганськ та вся південна частина області з правого берегу річки Сіверський Донець залишаться без електрики. Відповідно, ТЕС в м.Щастя буде працювати лише для потреб північної частини Луганщини.
В результаті з'явились чутки про можливе поновлення атак російських бойовиків та масованих обстрілів території Станично-Луганського району та міста Щастя із важкого озброєння та артилерії з подальшим просуванням в північному напрямку та захопленням (або знищенням) теплової електростанції.
(по матеріалам ЗМІ)
Информация к новости
 • Просмотров: 344
 • Автор: bkportal
 • Дата: 19-04-2017, 23:33
19-04-2017, 23:33

ПРО ЛУГАНСЬКУ ТЕС в м.Щастя та ВУГІЛЛЯ АХМЕТОВА

Категория: Головна / Новини Луганщини

Станом на 18 квітня єдиною ТЕС, що працює на антрацитовому вугіллі, залишилась Луганська теплова електростанція в місті Щастя. Із-за нехватки антрациту зупинила свою роботу ТЕС в м. Слов'янську (Донецька обл.). Нині Луганська ТЕС, яка працює обособлено від всієї енергосистеми України - єдина електростанція, яка забеспечує електроенергією всю Луганську область - як північну її частину, так і не підконтрольну Україні південну частину області. Вугілля на ній на даний момент достатньо для стабільної роботи. Але якщо раптом зупиниться Луганська ТЕС в Щасті - вся область залишиться без електрики...
Потяги із вугіллям продовжують йти в Щастя - в т.ч. і через Білокуракине. Дехто думає, що це Росія постачає нам вугілля. Але насправді це вугілля українське, яке видобувається в Луганській та Донецькій областях. Просто воно слідує тією гілкою залізниці, що йде із Попасної в Сватове, потім на Валуйки (Бєлгородська обл. Росії), потім повертається в Україну в Луганську область через Лантратівку і далі через всю область в м.Щастя. Інший шлях - через територію Ростовської, Воронезької та Бєлгородської областей Росії в ті ж самі Валуйки. При цьому вагони - компанії "РЖД" (российские железные дороги). Але, враховуючи, що і більшість вугільних шахт Донбасу, і сама Луганська ТЕС належать Рінату Ахметову, можна зробити висновок, хто на цьому добре заробляє...

ГЛАС НАРОДУ
19.04.2017 року
Информация к новости
 • Просмотров: 316
 • Автор: bkportal
 • Дата: 19-04-2017, 12:32
19-04-2017, 12:32

Звернення до українських патріотичних сил на підтримку акції "З Україною в серці" у місті Рубіжне Луганської обл. 21 квітня 2017 року

Категория: Головна / Новини Луганщини

21 квітня 2017 року Громадська спілка «Творче патріотичне об'єднання «Музичний Батальйон» проводитиме за участі провідних українських виконавців та українських патріотів у місті Рубіжне, що на Луганщині, мистецьку акцію «З Україною в серці».
Дата заходу визначена не випадково - адже саме 21 квітня 2014 року у місті Рубіжне відбувся кривавий розгін проросійськими колабораціоністами мітингу на підтримку єдності України, спаплюжено державну українську символіку та відбулася спланована спроба встановити російський окупаційний режим.
В той день місцеві українські патріоти, серед яких і місцевий викладач української історії Василь Лютий – нині відомий громадський діяч, кобзар, автор та виконавець великої кількості популярних пісень, самотужки стали на захист державного суверенітету України.
Саме за мужні  дії Василя Лютого та інших українських патріотів в буремний час 2014 року, які відважно стали на захист України, сьогодні, перевертні у погонах з числа місцевих працівників  МВС, які тоді не лише покинули напризволяще проукраїнських активістів, але й навпаки - поспішили порушити проти них кримінальні справи за сфабрикованими звинуваченнями, продовжують свої ганебні переслідування, прикриваючись законом України.
Підтримуючи всеукраїнських рух «Єдність заради Перемоги», ініційований всеукраїнським об'єднанням «Вільні люди», закликаємо всі патріотичні сили встати на захист українських патріотів і показати силу єдності українського патріотичного руху.  
Запрошуємо всі політичні партії та українські національні організації прийняти участь у заході під своїми прапорами 21 квітня.
Початок о 17-00, місто Рубіжне, вул. Володимирська, 1.
У концерті на захист борців за незалежність України і підтримку місцевих патріотів візьмуть участь музбатівці: український рок-колектив «Тінь Сонця» (соліст Сергій Василюк, м.Київ),  рок-гурт  з Горлівки (Донецька обл.) «Fata Morgana UA», автор і виконавець з Києва Сергій Файфура, Христина Панасюк - добре знаний серед українських військових бард з Рівного та співачка луганчанка Катя Бойко.
Информация к новости
 • Просмотров: 308
 • Автор: bkportal
 • Дата: 19-04-2017, 12:21
19-04-2017, 12:21

Концертна програма "Музичного Батальйону" в м.Рубіжне, Луганська обл. 21 квітня 2017 року

Категория: Головна / Новини Луганщини

Концерт музичного батальйону в місті Рубіжне Луганської області, 21 квітня 2017 року, анонс
Творче об'єднання "Музичний Батальйон" готує черговий рейд у прифронтову зону. Цього разу знайомити Донбас з сучасною українською піснею їдуть гурти Тінь Сонця/Tin' Sontsya (соліст Сергій Василюк), Fata Morgana UA, бард Христина Панасюк та шоумен і співак Сергій Файфура. 21 квітня митці відіграють на центральній площі міста Рубіжне, що на Луганщині, а 22-го вже гратимуть для людей на Соборній площі у Слов'янську (Донецька обл.).
КОНЦЕРТ БЕЗПЛАТНИЙ!!! Запрошуються любителі справжньої української музики!
Информация к новости
 • Просмотров: 366
 • Автор: bkportal
 • Дата: 23-03-2017, 00:47
23-03-2017, 00:47

НА ЛУГАНЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Категория: Головна / Новини Луганщини

Мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3616,1 км, з яких: автодороги державного значення – 1177,1 км та місцевого значення – 2439 км.
Багато років проблемами автомобільних доріг ніхто не займався. Після початку бойових дій, коли стала активно курсувати військова техніка і вантажівки, дорога виявилась майже повністю зруйнованою.
Питання відновлення транспортних шляхів зараз знаходиться на особистому контролі голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза.
На нараді, присвяченій ремонту автомобільних доріг області, директор ДП «Луганський облавтодор» Олександр Коротун зазначив, що з настанням сприятливих погодних умов плануються провести ямковий ремонт. Були визначені шляхи, які мають соціальне значення:
- а/д Н-21 Старобільськ-Луганськ-Красний Луч-Макіївка-Донецьк ( в межах Новоайдарського району);
- а/д Р-07 Чугуєв-Мілове (в межах Сватівського, Біловодського та Старобільського району);
- а/д Р-66 КПП «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ (в межах Кремінського та Попаснянського району);
- а/д Т13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар (в Межах Новоайдарського району);
- а/д Т13-13 Троїцьке-Білокуракине-Старобільське (в межах Білокуракинського району);
- а/д Т13-14 «Просяне»- Біловодськ-Широкий (в межах Біловодського району).
Информация к новости
 • Просмотров: 468
 • Автор: bkportal
 • Дата: 1-03-2017, 00:05
1-03-2017, 00:05

ПРО БЛОКУВАННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ТЕС ТА СОБАК АВАКОВА

Категория: Головна / Новини Луганщини

З 1 березня бойовики ЛНР/ДНР об'явили про те, що вони перекривають залізничні шляхи для вивезення вугілля із окупованої території Луганської та Донецької областей на українські ТЕС. У відповідь активісти та ветерани АТО, які блокують залізничні та автошляхи в Попаснянському районі Луганщини та Бахмут заявили, що будуть також блокувати й інші ділянки залізниці та автошляхів, по яким йдуть товари з України в лугандонію, а звідти вивозиться вугілля та метал. В тому числі планується блокування й ділянки залізниці, що веде до Луганської ТЕС (м.Щастя). Причина цього - пропуск через Щастя замість вугілля також поїздів із металом (залізною рудою та прокатом). Прокат, яким були завантажені потяги РЖД (росийские железные дороги), що нещодавно йшли також і через залізничну станцію Білокуракине, спокійно прослідували на Валуйки (Бєлгородська область Росії).
В той же час міністр МВС А.Аваков попросив у президента Порошенка віддати наказ про застосування сили проти активістів, що блокують залізничні та автошляхи в Луганській та Донецькій областях. Самі активісти почали готуватись до збройного протистояння із аваківськими собаками...

ГЛАС НАРОДУ
Назад Вперед
^